فراخوان جذب ایده های برتر در زمینه فرهنگ سازی بیمه اجتماعی در بین کشاورزان ، روستائیان و عشایر

فراخوان جذب ایده های برتر در زمینه فرهنگ سازی بیمه اجتماعی در بین کشاورزان ، روستائیان و عشایر

اداره کل امورفرهنگی و روابط عمومی با هدف فرهنگ سازی بیمه اجتماعی از کلیه علاقمندان دعوت می نماید ایده های تبلیغاتی و اطلاع رسانی خود را حداکثر تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه مورخ 13 آذر ماه 1393 به صورت پیشنهاد در ذیل این پیام با ذکر شماره تماس اعلام فرمایند.


        صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر در آستانه ی دومین دهه خدمتگزاری خود به این قشر خدوم و زحمتکش درصدد است تا با اطلاع رسانی و              تبلیغات گسترده جایگاه بیمه اجتماعی را در بین کشاورزان ، روستائیان و عشایر سراسر کشور بیش از پیش نهادینه سازد . این صندوق خود را در قبال تک تک خانواده        های کشاورز، روستایی و عشایرمسئول می داند ، ما موظف ایم به این عزیزان اطلاع  دهیم که دیگر لازم نیست در صورت ناتوانی، ازکارافتادگی یا فقدان سرپرست  ،        خانوار روستایی فشارهای اقتصادی و صدمات روحی را تؤامان تحمل نمایند بلکه با عضویت در صندوق و صرف مبلغ ناچیزی از درآمد سالیانه می توانید ، آینده خود و        خانواده تان را تضمین کنید. ما آینده ای روشن را برای این سرمایه های کشور با عضویت در صندوق نوید می دهیم و نیازمند فریادی رسا به وسعت سراسر ایران هستیم .      

      در این راستا اداره کل امورفرهنگی و روابط عمومی با هدف فرهنگ سازی بیمه اجتماعی به  دنبال ایده های جدید می باشد. لذا از کلیه علاقمندان دعوت می شود ایده         های تبلیغاتی و اطلاع رسانی خود را حداکثر تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه مورخ 13 آذرماه 1393 به صورت پیشنهاد در ذیل این پیام با ذکر شماره تماس اعلام            فرمایید.

        به پنج ایده برتر جوایز نفیسی از طرف اداره کل امور فرهنگی و روابط عمومی صندوق اهداء خواهد شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©