انتصاب مشاور مدیر عامل و مدیر حراست صندوق بیمه کشاورزان،روستائیان و عشایر

انتصاب مشاور مدیر عامل و مدیر حراست صندوق بیمه کشاورزان،روستائیان و عشایر

پیش از ظهر امروز در جلسه ای از زحمات یک ساله محمدرضا شیرزادی مدیر حراست سابق صندوق تقدیر و حکم انتصاب دکتر محمد احمدی به سمت مدیر حراست صندوق به ایشان ابلاغ گردید.


با حکم دکتر محمد رضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر و با حضور دکتر ابوالحسن فیروزآبادی قائم مقام وزیر و دکتر مجتهدزاده مشاور و مدیرکل حراست وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی دکتر محمد احمدی به سمت مشاور مدیر عامل و مدیر حراست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر منصوب گردید.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر پیش از ظهر امروز در جلسه ای از زحمات یک ساله محمدرضا شیرزادی مدیر حراست سابق صندوق تقدیر و حکم انتصاب دکتر محمد احمدی به سمت مدیر حراست صندوق به ایشان ابلاغ گردید.

متن حکم مدیر عامل صندوق به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر محمد احمدی

 با عنایت به تعهد، تجربه و حسن سابقه جنابعالی بدینوسیله به موجب این حکم، به عنوان مشاور مدیرعامل و مدیرحراست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر منصوب می گردید.

امید است با استعانت از خداوند متعال در ظلّ توجهات حضرت بقیه اله الاعظم (عج) و تبعیت از ولی امر مسلمین حضرت آیت اله خامنه ای ( مد ظله العلی ) و نصب العین قرار دادن تقوای الهی و تعامل سازنده و فعال با مبادی ذیربط در انجام امور محوله و خدمت به نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران موفق و مؤید به تاییدات الهی باشید.

محمدرضا رستمی

مدیر عامل

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 594
  • 3,888,849
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©