همه کارگزاران باید در معرفی هرچه بیشتر صندوق تلاش مضاعف داشته باشند

همه کارگزاران باید در معرفی هرچه بیشتر صندوق تلاش مضاعف داشته باشند

زهرا سهرابی کارگزار کد 66116 شرکت تعاونی روستایی شهید رضایی بالاده شهرستان کازرون استان فارس که از کارگزاران موفق استان است. وی که دارای مدرک کارشناسی حسابداری است ،تاکنون توانسته هزار و 48 نفر را به عضویت این صندوق درآورد.


سهرابی کارگزار صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستئیان وعشایر با  اشاره به خدمات مفید و  بی نظیری که این صندوق ارائه می کند، گفت: مردم هنوزشناخت کافی از آن ندارند که این امر مستلزم تبلیغات وسیع تر در سطح کشور است و همه کارگزاران باید در معرفی هرچه بیشتر صندوق تلاش مضاعف داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر ، زهرا سهرابی کارگزار کد 66116 شرکت تعاونی روستایی شهید رضایی بالاده شهرستان کازرون استان فارس که از کارگزاران  موفق استان است  تاکنون توانسته هزار و 48 نفر را به عضویت این صندوق درآورد .

سهرابی تبلیغات تلویزیون  به خصوص اخبار را در آگاهی مردم بسیار موثر عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: از سال 86 در کارگزاری صندوق مشغول به کار بودم و برحسب تجربه زمانیکه در تلویزیون مطلبی درخصوص صندوق ابلاغ می شود مانند طرح بازنشستگی پیش از موعد که در مجلس به تصویب رسیده بود شاهد هجوم افراد برای بیمه شدن و همچنین تمدید بیمه بودیم .

وی ادامه داد:البته پوستر و بنر نیز موثر است و می توان در مساجد و جاهایی که مردم بیشترین حضور را دارند نظیر داروخانه ، جهاد و ادارات پخش شود .

این کارگزار با اشاره به اینکه در فصل سرما شاهد حضور کمتر بیمه شده ها برای ثبت نام هستیم گفت: الان تعداد بیمه شدگان به علت اینکه فصل کاشت است کاهش یافته است و در حال حاضر این کارگزاری هزار و 47 نفر بیمه شده دارد که از این تعداد 25 خانوار مستمری بازماندگان دریافت می کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©