ایرنا: یک میلیون و 250 هزار نفر در کشور زیرپوشش صندوق بیمه روستاییان هستند

ایرنا: یک میلیون و 250 هزار نفر در کشور زیرپوشش صندوق بیمه روستاییان هستند

مدیرعامل صندوق بیمه  اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: یک میلیون و 250 هزار نفر در کشور زیر پوشش این صندوق قرار دارند.   به گزارش ایرنا، محمدرضا رستمی روز چهارشنبه در همایش سالانه دهیاریهای استان در اصفهان …


مدیرعامل صندوق بیمه  اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: یک میلیون و 250 هزار نفر در کشور زیر پوشش این صندوق قرار دارند.
 

به گزارش ایرنا، محمدرضا رستمی روز چهارشنبه در همایش سالانه دهیاریهای استان در اصفهان افزود: شبکه ارتباطی ما با جامعه هدف که کشاورزان، روستاییان و عشایر هستند از طریق شبکه کارگزاران است.

وی تاکید کرد: بالغ بر سه هزار و 500 کارگزار برای ارائه خدمات به تعاونی دهیاریها، تعاونی های روستایی، تعاونی های تولید و تعاونی های عشایری در کشور فعال هستند.

رستمی اظهار کرد: در ساختار توسعه یافته این صندوق، عمده فعالیت ها بر روی تعاونی های دهیاری ها متمرکز شده است.

مدیرعامل صندوق بیمه تامین اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، جمعیت زیر پوشش این صندوق در استان اصفهان را حدود 210 هزار خانوار در 24 شهرستان استان عنوان کرد و گفت: اصفهان رتبه ششم در کشور را به دلیل پوشش 47 درصدی بیمه شدگان این صندوق دارد.

رستمی خاطرنشان کرد: در استان اصفهان 204 کارگزار به فعالیت می پردازند که از این تعداد 169 کارگزاری مربوط به تعاونی دهیاری هاست.

وی از مزایای مهم این صندوق را حمایتهای ویژه دولت برای کمک به توسعه روستایی عنوان کرد و گفت: دولت دو برابر میزان پرداختی بیمه شده را به صندوق کمک می کند.

وی پرداخت مستمری پیری، مستمری ازکار افتادگی و مستمری فوت را از جمله اقدامات و مزایای این صندوق برشمرد و گفت: یکی از اقدامات مهم دولت و وزارت مربوطه این است که پوشش و حمایتهای اجتماعی را از سمت دیدگاه صدقه ای و پرداخت مستقیم به سمت پوشش های بیمه ای ببریم.

مدیرعامل صندوق بیمه  اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر کشور افزود: برداشتن سقف سنی برای بیمه شدگان این صندوق را فرصت بزرگی برای افزایش دو برابری جامعه بیمه شدگان در آینده می شود.

این همایش با حضور دهیاران، کارگزاران، بخشداران در تالار رودکی اصفهان برگزار شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©