باید نوع نگرش مردم نسبت به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر تغییریابد

باید نوع نگرش مردم نسبت به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر تغییریابد

اطلاع رسانی از طریق نمازجمعه،مساجد و ائمه جماعت نیز بسیار موثر است ولی در کل دولت باید پشتیبان فعالیت این صندوق باشد تا دلگرمی بیشتری برای بیمه شدگان ایجاد کرده و باعث شود که مردم اعتماد بیشتری نسبت به صندوق داشته باشند.


رضا حاجیانی کارگزار کد 56010 تعاونی تولید صادق آل محمد (ص) شهر کاکی از توابع شهرستان دشتی استان بوشهر گفت: بنده در این کارگزاری تاکنون به صورت رودر رو و جلسات با شوراها، بخشداری و مراکز بسیج اقدام به تبلیغ در خصوص صندوق کرده ام که البته کافی نبود و به نظر میرسد در مجموع باید نوع نگرش مردم نسبت به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر عوض شود.

وی ادامه داد:از آنجایی که صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر در استانهای جنوبی مهجور مانده است ، اعتماد عمومی مردم منطقه کم شده بود ولی با جلساتی که در سطح استان در خصوص صندوق انجام شد جهش خوبی در زمینه بیمه شدن شاهد باشیم.

وی در خصوص تعداد بیمه شدگان نیز خاطرنشان کرد: در حال حاضر در این کارگزاری 608 نفر بیمه شده داریم و 4 خانواده نیز از مستمری بازماندگان این صندوق استفاده می کنند.

این کارگزار صندوق افزود: به عقیده من صندوق باید بیشتر در سطح کشور دیده شود و از طریق رسانه ها مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

وی همچنین تاکید کرد: البته اطلاع رسانی از طریق نمازجمعه،مساجد و ائمه جماعت نیز بسیار موثر است ولی در کل دولت باید پشتیبان فعالیت این صندوق باشد تا دلگرمی بیشتری برای بیمه شدگان ایجاد کرده و باعث شود که مردم اعتماد بیشتری نسبت به صندوق داشته باشند.

حاجیانی در خاتمه گفت: در گذشته یکی از عوامل بازدارنده برای بیمه و کاهش بیمه شدگان افرادی بود که از طریق کمیته امداد و بهزیستی به عضویت این صندوق درآمده اند که امیدواریم با رفع مشکلات این دو ارگان مسائل مربوط به مددجویان نیز حل شده و این افراد بیمه خود را ادامه دهند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,867
  • 4,129,131
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©