پوشش 51 هزار خانوار آذربایجان غربی درصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر

پوشش 51 هزار خانوار آذربایجان غربی درصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر

خانوارهای تحت پوشش این صندوق بیمه در روستاها از مزایای بیمه اجتماعی، بازنشستگی،از کار افتادگی کلی و بازماندگان برخوردار هستند.


یونس معزّز مدیر دفتر صندوق استان آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر 51 هزار خانوار در استان تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،  روستاییان و عشایر هستند. 
معزز در همایش اعضای شورای اسلامی ، دهیاران و بهورزان بخش تخت سلیمان شهرستان تکاب که با حضور مهدی عیسی زاده نماینده مردم شهرستانهای میاندوآب، شاهین دژ و تکاب  در مجلس شورای اسلامی،  فرماندار  تکاب  بخشدار و جمعی از مسئولین نظامی و اداری شهرستان برگزار گردید اظهارداشت: خانوارهای تحت پوشش این بیمه در روستاها از مزایای بیمه اجتماعی، بازنشستگی،از کار افتادگی کلی و بازماندگان برخوردار هستند.
وی با بیان اینکه همه روستاییان، عشایر و کشاورزان غیر ساکن بالای 18 سال سن می توانند بصورت خود اظهاری با پرداخت حق بیمه از یک میلیون و دویست هزار ریال تا سه میلیون ریال تحت پوشش این بیمه قراربگیرند افزود: دو برابر مبلغ پرداختی روستاییان هم از سوی دولت پرداخت می شود.

مدیر دفتر صندوق استان آذربایجان غربی حفظ عزت و کرامت انسانی خانوارهای  کشاورز ،  روستائی و عشایری  و ایجاد آرامش خاطر برای  رونق تولید و اشتغال در بخش های کشاورزی و دامپروری را از دستاوردهای قابل پیش بینی عضویت در صندوق بر شمرد و گفت: دفتر استانی علاوه بر تشکیل ستادهای راهبردی در سطح شهرستانها پیگیر طرح های منطقه ای برای پوشش فراگیر چتر بیمه ای می باشد.

وی در خاتمه یادآورشد:هم اکنون 164کارگزار در سطح استان و 9 کارگزار هم در شهرستان تکاب  برای بیمه کردن افراد مشمول  فعالیت می کنند. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,746
  • 3,886,221
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©