جذب بالغ بر سه هزار و 100 خانوار در یک کارگزاری استان همدان

جذب بالغ بر سه هزار و 100 خانوار در یک کارگزاری استان همدان

از ابتدای کار این کارگزاری تاکنون بالغ بر سه هزار و 100 خانوار از اهالی بخش مرکزی شهرستان نهاوند بیمه شده اند.


داود سوری مدیر کارگزاری اردیبهشت شهرستان نهاوند استان همدان گفت: از ابتدای کار این کارگزاری تاکنون بالغ بر سه هزار و 100 خانوار از اهالی بخش مرکزی شهرستان نهاوند بیمه شده اند.

مدیر کارگزاری 79037 استان همدان با بیان این مطلب در خصوص فعالیت کارگزاری خود افزود: این دفتر از شروع کار صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر، با فعالیت در حوزه بخش مرکزی شهرستان نهاوند، تا پایان سال 1392 حدود  دوهزار خانوار روستائی را  ثبت نام کرده است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: از ابتدای سال 1393 و با انتخاب این کارگزاری به عنوان کارگزار ویژه شهرستان نهاوند توسط دفتر استان تا کنون موفق به ثبت نام بیش از هزار و 100 خانوار در حدود نه ماه از سال جاری گردیده است.

وی ادامه داد: در ابتدای سال 93 این کارگزاری تعداد دفاتر کاری خود را از یک دفتر به سه دفتر و تعداد کارکنان فعال در زمینه بیمه را از دو نفر به پنج نفر ارتقاء داده است.

سوری در خصوص فعالیت های تبلیغاتی این کارگزاری گفت:ارسال پیامک های انبوه به صورت عمومی در سطح کل شهرستان و به صورت خصوص برای اعضای شورای اسلامی روستاها، دهیاران و کشاورزان پیشرو نموده،همچنین جلسات با روحانیون ، کارکنان خانه بهداشت و سایر مسئولین از عمده فعالیت های این دفتر بوده است.

وی ادامه داد: همزمانبا فعالیت های ذکر شده دو گروه تبلیغاتی درسطح شهرستان و روستاهای تابعه فعالیت داشته اند که گروه اول اقدام به نصب تابلو و اطلاعیه و پخش بروشورهای تهیه شده توسط این کارگزاری نموده و گروه دوم توسط خودرو مجهز به بلندگو، اقدام به اطلاع رسانی در سطح شهر و روستاها نمودند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,189
  • 4,191,070
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©