امضای تفاهم نامه مشترک بین صندوق بیمه اجتماعی کشاورززان،روستائیان و عشایر و استانداری سمنان

امضای تفاهم نامه مشترک بین صندوق بیمه اجتماعی کشاورززان،روستائیان و عشایر و استانداری سمنان

تفاهم نامه همکاری بین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر و استانداری سمنان امضا گردید.


تفاهم نامه همکاری بین مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر و محمد وکیلی استاندار سمنان به منظور توسعه زمینه های همکاری و نیز افزایش بیمه شدگان امضا گردید.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر دکتر محمدرضا رستمی روز گذشته در سفری فشرده به استان سمنان با محمد وکیلی استاندار این استان دیدار و ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این صندوق تفاهم نامه ای جهت افزایش همکاری امضا کرد.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر در بدو ورود خود به این استان به آیت اله شاهچراغی نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان دیدار و در خصوص فعالیت ها و همچنین چگونگی ثبت نام و مزایای عضویت در این صندوق توضیح داد و درخواست کرد که ائمه جمعه نیز در مراسم های مختلف به ترویج فعالیت این صندوق بپردازند که امام جمعه سمنان نیز ضمن استقبال از فعالیت این صندوق و انتشار آن در سطوح مختلف روستائیان و عشایر خدمت به مردم را از مهمترین وظایف نظام اسلامی و دولت دانست.

رستمی همچنین در ادامه این سفر در چهارمین همایش کارگزاران استان سمنان حاضر و در جمع آنها به بیان نظرات خود پرداخت.

وی در این همایش با اشاره به این مطلب که کارگزاران خط مقدم صندوق هستند از آنها خواست که در شناساندن هرچه بهتر و بیشتر صندوق به اقشار جامعه هدف تلاش کنند.

وی همچنین در این جلسه خبر از ارائه تسهیلات به کارگزاران داد و گفت که در صدد هستیم برای تشویق و کمک به کارگزاران این صندوق مبالغی را به صورت وام در اختیار آنها قرار دهیم.

مدیرعامل صندوق در ادامه این سفر فشرده با حضور در جلسه شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ضمن ابلاغ حکم مصطفی شریعتی به عنوان مدیر دفتر صندوق در استان وی را به کلیه مدیران و نمایندگان سازمانهای تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی معرفی کرده و از آنها خواست در راستای پیشبرد هرچه بهتر اهداف صندوق کمک کنند.

رستمی پس از آن در جمع اصحاب رسانه حاضر شد و گفت: به زودی در صندوق آزمون استخدامی برگزار خواهد شد و پس از آن تعدادی از افراد واجد شرایط در سطح کشور استخدام این صندوق خواهند شد.

وی همچنین در خصوص میزان سرمایه های این صندوق نیز خاطرنشان کرد: این صندوق در حال حاضر پنج هزارمیلیارد تومان سرمایه در اختیار دارد و در تلاش هستیم با فعالیت های اقتصادی صحیح این سرمایه را افزایش دهیم تا در زمانی که قرار شد مستمری ها به افراد واجد شرایط پرداخت شود از لحاظ بودجه مشکلی نداشته باشیم.

وی همچنین ادامه داد: در حال حاضر در این صندوق یک میلیون و 250 هزار نفر بیمه شده وجود دارد و 21 هزار نفر از این صندوق مستمری دریافت می کنند و با بررسی های انجام شده جامعه هدف این صندوق شش میلیون نفر دیده شده است که امیدواریم به زودی به این هدف دست یابیم.

وی درخاتمه این سفر فشرده از دفتر صندوق در استان دیدن و توصیه ها و راهنمایی های لازم را به کارکنان آن در جهت هرچه بهتر شدن خدمات ارائه کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 574
  • 3,871,875
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©