معارفه مدیر دفتر در استان سمنان

معارفه مدیر دفتر در استان سمنان

با حضور دکتر محمد رضا رستمی حکم مصطفی شریعتی به عنوان مدیر دفتر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر استان سمنان اهدا گردید. به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر روز گذشته …


با حضور دکتر محمد رضا رستمی حکم مصطفی شریعتی به عنوان مدیر دفتر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر استان سمنان اهدا گردید.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر روز گذشته (یکشنبه 7 دی ماه) طی سفر فشرده مدیرعامل صندوق حکم مصطفی شریعتی به عنوان مدیر دفتر این صندوق در استان در جلسه شورای تعاون،کار و رفاه استان اهدا گردید.

در این جلسه که با حضور سازمانهای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار گردیده بود مدیر عامل ضمن معرفی و اهدا حکم شریعتی از دستگاههای وابسته خواست تا در راستای پیشبرد اهداف این صندوق و کمک به اقشار روستایی و عشایر کمک های لازم را داشته باشند.

شایان ذکر است شریعتی پیش از این به عنوان مدیر دفتر این صندوق در استان گلستان فعالیت داشت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©