به منظور گسترش همکاری؛ دیدار مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر و رئیس سازمان امور عشایری کشور

به منظور گسترش همکاری؛ دیدار مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر و رئیس سازمان امور عشایری کشور

دکتر محمد رضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر و کرمعلی قندالی رئیس سازمان امور عشایری کشور به منظور افزایش همکاری میان دو ارگان با هم دیدار کردند. به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی …


دکتر محمد رضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر و کرمعلی قندالی رئیس سازمان امور عشایری کشور به منظور افزایش همکاری میان دو ارگان با هم دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر روز یکشنبه 14 دی ماه با حضور رئیس سازمان امور عشایری در صندوق مدیران دو سازمان به بحث و تبادل نظر در خصوص چگونگی استفاده از ظرفیت های خود به منظور افزایش خدمت رسانی به جامعه عشایری کشور پرداختند.

در این جلسه علاوه بر مدیران دو سازمان، محسن ایزدخواه رئیس هیئت مدیره و اکبر محمدزاده مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور مناطق صندوق حضور داشتند که به بررسی راهکارهای افزایش همکاری میان دو ارگان و نیز چگونگی بهبود افزایش خدمات به جامعه عشایر کشور پرداختند.

قندالی همچنین در این جلسه با اشاره به تشکیل کارگروه روستاییان و عشایر در ستاد برنامه ششم کشور، ابراز کرد: این کارگروه برای نخستین بار در ستاد برنامه ششم توسعه تشکیل شده است و سند راهبردی سازمان امور عشایر نیز به عنوان یک مبنای محکم و مستند برای برنامه ششم قابل ارائه و استفاده است.

وی به حمایت های مقامات عالی کشور از جامعه عشایری اشاره کرد و افزود: این حمایت ها فرصت های مغتنمی است که زمینه و امیدها را برای بهبود بیشتر و مناسب تر ساماندهی به جامعه عشایری کشور افزایش می دهد.

همچنین در این جلسه رستمی تاکید کرد: جهت گیری نظام و خصوصا دولت یازدهم حمایت از روستاییان و عشایر بعنوان بخش مهمی از نیروی فعال بخش تولید است و از طرفی برنامه های نظام برای کمک به اقشار مختلف از پرداخت مستقیم به سمت حمایتهای اجتماعی نظیر پوشش های بیمه ای تغییر کرده است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©