جام جم آنلاین: مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر خبر داد:پرداخت مستمری مادام العمر به دانش آموزان شین آبادی

جام جم آنلاین: مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر خبر داد:پرداخت مستمری مادام العمر به دانش آموزان شین آبادی

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر از اختصاص ردیف ویژه در بودجه سال 94 برای پرداخت مستمری به دانش آموزان حادثه دیده شین آباد خبر داد و گفت: اعتبار مورد نیاز باید به تصویب مجلس برسد. آتش سوزی در مدرسه دخترانه …


مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر از اختصاص ردیف ویژه در بودجه سال 94 برای پرداخت مستمری به دانش آموزان حادثه دیده شین آباد خبر داد و گفت: اعتبار مورد نیاز باید به تصویب مجلس برسد.
آتش سوزی در مدرسه دخترانه روستای شین آباد از توابع شهرستان پیرانشهر استان آذربایجان غربی در 15 آذر ماه 1391 به دلیل نقص تجهیزات گرمایشی در یک مدرسه منجر به سوختگی ۲۹ دانش آموز شد. در طول دو سال گذشته پیگیری های فراوانی برای برقراری مستمری این دانش آموزان صورت گرفت و اکنون به نظر می رسد این تلاش ها به ثمر نشسته است.
در همین رابطه، دکتر محمدرضا رستمی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر اظهار داشت: در صورت تصویب پیشنهاد دولت توسط مجلس، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان وعشایر از فرودین ماه سال آینده بصورت مادام العمر به 29 نفر از دانش آموزان حادثه دیده شین آبادی مستمری پرداخت خواهد کرد.
وی افزود: دکتر نوبخت، معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طبق قولی که داده بودند پیگیر اختصاص این ردیف بودجه بودند و آن را به این مرحله رسانده اند.
رستمی با بیان اینکه میزان مبلغ مستمری بر اساس میانگین سطوح درآمدی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر است، گفت: مجلس هر چه میزان اعتبار را افزایش دهد می توان مستمری بیشتری پرداخت کرد البته این مجموعه یک صندوق بیمه ای و بازنشستگی است و پرداخت مستمری بر اساس محاسبات بیمه ای با لحاظ شرایط استمرار و دوام در پرداخت ها صورت می گیرد.
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر افزود: در سال 1385 هم حادثه مشابه ای در روستای درودزن استان فارس رخ داد که هشت دانش آموز یک دبستان دچار حادثه شدند. این هشت دانش آموز حادثه دیده هم اکنون از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر حقوق مستمری دریافت می کنند. در صورت تصویب ردیف بودجه در مجلس، دانش آموزان شین آبادی هم مانند دانش آموزان درودزن از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر مستمری دریافت می کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,463
  • 3,901,144
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©