امضای تفاهم نامه همکاری بین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر و پست بانک

امضای تفاهم نامه همکاری بین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر و پست بانک

طی مراسمی تفاهم نامه همکاری مشترک بین مدیران عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستائیان و عشایرو پست بانک ایران امضاء شد.


طی مراسمی تفاهم نامه همکاری مشترک بین مدیران عامل  صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستائیان و عشایر وپست بانک ایران  به منظور توسعه همکاری ها و استفاده از ظرفیت ها و امکانات یکدیگر جهت ارائه خدمات متنوع بانکی به اعضای این صندوق امضاء شد.

به گزارش  روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر، براساس این تفاهم نامه، امکان ارائه خدمات کارگزاری از طریق دفاترخدمات بانکی روستائی پست بانک ایران به صورت آزمایشی در استان های گیلان، بوشهر، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و تهران برای اعضای این صندوق انجام و سپس در سراسر کشور گسترش می یابد.

محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستائیان و عشایر نیز در مراسم مذکور بیان داشت: هدف ما استفاده از ظرفیت های پست بانک ایران برای ارائه خدمات بیمه ای به جامعه کشاورزی، روستائی و عشایر است. پست بانک در خصوص دسترسی به مناطق روستایی ویژگی ممتازی دارد و  معتقدیم این همکاری برای  اعضای  صندوق مفید خواهد بود.

وی افزود: تقاضای ما آن است که مدیرعامل محترم پست بانک  در پنج استانی که این طرح بصورت آزمایشی اجرا می شود نظارت ویژه ای داشته باشند تا بتوانیم با شناخت  بهتر ، کار را به  سایر استانها گسترش دهیم.

محمود حسن زاده رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل پست بانک ایران در ادامه این مراسم ضمن استقبال از فراهم شدن همکاری های دوجانبه اظهارداشت: این بانک به دنبال منافع اجتماعی است و تلاش می کند با ارائه خدمات متنوع بانکی در مناطق کم برخوردار سهم مناسبی در اشتغال زائی و آبادانی این مناطق داشته باشد.

وی با بیان اینکه روستاها درگذشته محل تولید بود افزود: از همه امکانات باید جهت کمک به توسعه روستاها و جلوگیری از مهاجرت بی رویه به شهرها استفاده کرده و موجبات مهاجرت معکوس را نیز فراهم ساخت.

مدیرعامل پست بانک خاطرنشان ساخت: امیدواریم این کار خداپسندانه را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم و با جلب اعتماد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر این کار را به سراسر کشور گسترش دهیم.

گفتنی است تفاهم نامه مذکور چهارشنبه هفدهم دی ماه سال جاری در محل ساختمان مرکزی پست بانک ایران به امضای محمود حسن زاده رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل و غلامحسین صباغی عضو هیأت مدیره این بانک و همچنین محمدرضا رستمی مدیرعامل و محسن ایزد خواه رئیس هیأت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستائیان و عشایر رسید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,966
  • 3,874,267
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©