امضای تفاهم نامه همکاری میان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر و استانداری چهارمحال و بختیاری

امضای تفاهم نامه همکاری میان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر و استانداری چهارمحال و بختیاری

تفاهم نامه همکاری استانداری چهارمحال و بختیاری و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر به امضاء استاندار و مدیرعامل صندوق رسید.


با حضور دکتر محمدرضا رستمی تفاهم نامه همکاری میان استانداری چهارمحال و بختیاری و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر منعقد گردید.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر، روز شنبه 27 دی ماه، دکتر رستمی در سفری فشرده به استان چهارمحال و بختیاری در دیدار با مهندس قاسم سلیمانی استاندار چهار محال و بختیاری به شرح خدمات و مزایای صندوق پرداخته و با اشاره به تاکید ریاست جمهوری و وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به مقوله بیمه های اجتماعی و بحث ستاد هماهنگی (راهبردی) در استان خواستار کمک و مساعدت استاندار و مجموعه مدیران زیر مجموعه  استانداری جهت اطلاع رسانی و جذب حداکثری شد.

در ادامه این دیدار سلیمانی خدمات صندوق را ارزشمند خواند و اعلام نمود این موضوع را در جلسات و گردهمایی ها اطلاع رسانی خواهند نمود.

در خاتمه این دیدار تفاهم نامه همکاری استانداری چهارمحال و بختیاری و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر به امضاء استاندار و مدیرعامل صندوق رسید.

در ادامه این سفر فشرده رستمی در جلسه شورای اداری استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به خدمت ارزشمند دولت به فاقدین پوشش بیمه های اجتماعی در سطح جامعه که شامل خانواده های کشاورزان، روستاییان و عشایر می باشند، ضمن بیان مزایای عضویت در صندوق خواستار توجه کلیه مسئولین استان جهت معرفی و جلب اعتماد جامعه هدف برای عضویت در این صندوق شد.

پایان بخش برنامه های سفر مدیر عامل اعطای دو مورد حکم مستمری در شهر چلیچه از توابع بخش جونقان شهرستان فارسان و روستای خراجی از توابع بخش مرکزی شهرستان کیار بود در این جلسات که با حضور جمع کثیری از مردم، بخشداران، شوراهای اسلامی، شهردار و دهیاران روستاهای همجوار برگزار گردید دکتر رستمی مدیر عامل صندوق و شاه بندری در جمع حضار سخنرانی و ضمن شرح خدمات صندوق به سوالات حاضران پاسخ گفته و احکام مستمری دو بیمه شده از کارافتاده اعطا گردید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©