واحد مرکزی خبر: بهره مندی کشاورزان غیرساکن روستاها ازخدمات صندوق بیمه کشاورزان ، روستائیان وعشایر

واحد مرکزی خبر: بهره مندی کشاورزان غیرساکن روستاها ازخدمات صندوق بیمه کشاورزان ، روستائیان وعشایر

کشاورزان غیرساکن درروستاها از خدمات صندوق بیمه روستائیان وعشایر بهره مند می شوند . مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان وعشایرکشور گفت : علاوه برحذف محدویت سنی بیمه شدگان ،کشاورزان غیرساکن روستا هم …


کشاورزان غیرساکن درروستاها از خدمات صندوق بیمه روستائیان وعشایر بهره مند می شوند .
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان وعشایرکشور گفت : علاوه برحذف محدویت سنی بیمه شدگان ،کشاورزان غیرساکن روستا هم میتوانند از مزایای صندوق بیمه خدمات اجتماعی کشاورزان، روستائیان وعشایرکشور بهره مند شوند .
آقای رستمی با اشاره به اینکه در 9 سال تاسیس این صندوق یک میلیون و 200 هزار روستایی ، عضو این صندوق شده اند ، افزود : مستمری بازنشستگی ، از کارافتادگی و فوت مهمترین مزایای عضویت در این صندوق است و سهم آورده اعضا تنها 5 درصد درآمد سالانه آنان می باشد .
وی این صندوق را صندوق حمایتی ـ اجتماعی عنوان کرد وگفت: با پیگیری های وزرات رفاه ، کارواموراجتماعی در تلاشیم این صندوق به صندوق بیمه اجتماعی فراگیرکشوری تبدیل شود و افرادی که هیچگونه بیمه ای ندارند بتوانند از مزایای آن بهره مند شوند.
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان وعشایر همچنین از تصویب مستمری مادام العمر برای کودکان سانحه شین آباد خبر داد و گفت : 8 میلیارد تومان در بودجه 94 برای مستمری دائم این کودکان تعیین شده که صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر متولی پرداخت این رقم شده است .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 335
  • 4,142,509
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©