واحد مرکزی خبر: دانش آموزان روستای شین آباد زیر پوشش مستمری قرار می گیرند

واحد مرکزی خبر: دانش آموزان روستای شین آباد زیر پوشش مستمری قرار می گیرند

29 دانش آموز حادثه آتش سوزی دبستان روستای شین آباد آذربایجان غربی تحت پوشش مستمری قرار می گیرند. مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر کشور در سفر به شهرکرد گفت : بنا به درخواست مسئولان صندوق بیمه …


29 دانش آموز حادثه آتش سوزی دبستان روستای شین آباد آذربایجان غربی تحت پوشش مستمری قرار می گیرند.
مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر کشور در سفر به شهرکرد گفت : بنا به درخواست مسئولان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر کشور ، دولت در ردیف بودجه سال 94 این صندوق 80 میلیارد ریال اعتبار برای تحقق این منظور اختصاص داد.
آقای رستمی افزود : با اختصاص این اعتبار دانش آموزان روستای شین آباد زیر پوشش بیمه اجتماعی روستاییان قرار گرفته و بصورت مادام العمر از مزایای مستمری این اعتبار بهره مند می شوند.
به دنبال آتش سوزی ناشی از نقص تجهیزات گرمایشی در آذر 1391 روستای شین آباد 29 دانش آموز این روستا دچار سوختگی شدید شدند که 2 نفر از آنان بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست دادند.
 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©