واحد مرکزی خبر: بهره مندی بیش از یک میلیون سرپرست خانوار از بیمه اجتماعی روستائیان

واحد مرکزی خبر: بهره مندی بیش از یک میلیون سرپرست خانوار از بیمه اجتماعی روستائیان

یک میلیون و 250 هزار سرپرست خانوار ، زیر پوشش صندوق بیمه اجتماعی روستائیان ، عشایر و کشاورزان قرار دارند. معاون صندوق بیمه روستائیان ، عشایر و کشاورزان کشور امروز در نخستین همایش استانی " نقش بیمه اجتماعی در توسعه …


یک میلیون و 250 هزار سرپرست خانوار ، زیر پوشش صندوق بیمه اجتماعی روستائیان ، عشایر و کشاورزان قرار دارند.
معاون صندوق بیمه روستائیان ، عشایر و کشاورزان کشور امروز در نخستین همایش استانی " نقش بیمه اجتماعی در توسعه پایدار روستاها" در خوی ، از پوشش 20 درصدی روستائیان ، عشایر و کشاورزان در صندوق بیمه اجتماعی خبر داد .
باقری افزود: از مجموع 6 میلیون و 500 هزار نفر واجد شرایط این بیمه ، تاکنون یک میلیون و 250 هزار سرپرست خانوار زیر پوشش صندوق بیمه اجتماعی قرار گرفته اند.
وی گفت : برای پوشش بیمه ای روستائیان ، عشایر و کشاورزان سه هزار و 536 کارگزار بیمه در سطح کشور به همت دهیاری ها و شرکت های روستایی و عشایری تاسیس شده است.
معاون صندوق بیمه اجتماعی روستاییان ، عشایر و کشاورزان کشور ، پرداخت مستمری پیری ، از کار افتادگی و بازماندگان را سه محور تعهدی این صندوق دانست و افزود : میزان حق بیمه در این صندوق 15 درصد است که 10 درصد آنرا دولت تامین می کند.
باقری گفت : افراد بالای 18 سال روستایی ، عشایری و کشاورز ، با پرداخت سالانه 120 تا 300 هزار تومان تحت پوشش این صندوق بیمه قرار می گیرند.
در پایان همایش استانی "نقش بیمه اجتماعی در توسعه پایدار روستاها " که در مجتمع فرهنگی هنری خوی برگزار شد ، احکام بازنشتگان و از کار افتادگان تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی اهداء و با اهدای لوح ، از کارگزاران موفق این بیمه در استان تجلیل شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,554
  • 3,868,267
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©