خبرگزاری ایسنا: رقم و زمان واریز عیدی بیمه شدگان روستایی

خبرگزاری ایسنا: رقم و زمان واریز عیدی بیمه شدگان روستایی

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از پرداخت «عیدی» مستمری بگیران تحت پوشش این صندوق معادل حقوق یک ماه آنها همزمان با پرداخت حقوق بهمن ماه خبر داد. دکتر محمدرضا رستمی در گفت وگو با خبرنگار …


مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از پرداخت «عیدی» مستمری بگیران تحت پوشش این صندوق معادل حقوق یک ماه آنها همزمان با پرداخت حقوق بهمن ماه خبر داد.

دکتر محمدرضا رستمی در گفت وگو با خبرنگار «اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره میزان و زمان واریز عیدی مستمری بگیران تحت پوشش این صندوق اعلام کرد: پرداخت عیدی مستمری بگیران، روستاییان و عشایر با حقوق بهمن ماه واریز می شود.

وی افزود: در پایان بهمن امسال به تمام مستمری بگیران این صندوق علاوه بر حقوق ماهانه، معادل یک ماه حقوق به عنوان عیدی پرداخت می شود.

به گفته مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر این مبلغ همراه با حقوق بهمن به حساب مستمری بگیران واریز می شود و آنها می توانند در زمان ذکر شده مبلغ عیدی را از حساب خود برداشت کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 567
  • 3,871,868
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©