برگزاری همایش چشم انداز توسعه پایدار روستایی در برنامه ششم

برگزاری همایش چشم انداز توسعه پایدار روستایی در برنامه ششم

همایش چشم انداز توسعه پایدار روستایی در برنامه ششم توسعه کشور با حضور صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر برگزار گردید.


همایش چشم انداز توسعه پایدار روستایی در برنامه ششم توسعه کشور با حضور صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر، همایش ملی چشم انداز توسعه پایدار روستایی در برنامه ششم توسعه کشور با رویکردی راهبردی به تولید،اشتغال و افزایش بهره وری مناطق روستایی روز چهارشنبه 15 بهمن ماه سالجاری در دانشگاه تهران برگزار گردید.

در این همایش سیدحمید کلانتری(معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی)، دکتر حمید پورمحمدی گل سفیدی(معاون برنامه ریزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور) و دکتر فرشاد مومنی (اقتصاد دان) سخنرانی داشتند.

همچنین عباس باقری سرپرست معاونت فنی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر نیز از سخنرانان این مراسم بود که در سخنان خود به تشریح نقش بیمه اجتماعی در توسعه پایدار روستایی پرداخت.

در نمایشگاه جانبی همایش نیز صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر حضور پررنگی داشت و غرفه صندوق با استقبال شرکت کنندگان روبرو شد.

شایان ذکر است مهدی ملکی، مرتضی طالب نژاد، علی مظفری، خردیار نصیری و محبوبه اکبری کارشناسان  صندوق در پنل های تخصصی همایش حضور یافته و نظرات کارشناسی خود را در خصوص 250 مقاله ارائه شده در همایش ارائه نمودند.

توانمندسازی و ظرفیت سازی در توسعه پایدار روستایی،حمایت اجتماعی و نظام بیمه روستایی،سلامت،رفاه اجتماعی و کیفیت زندگی،فقرزدایی،کاهش نابرابری های اجتماعی از مواردی بود که در پنل های تخصصی مورد تاکید کارشناسان صندوق قرار گرفت.

گفتنی است صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر از حامیان اصلی این همایش بود و اکبر محمد زاده و خردیار نصیری از اعضای شورای راهبری این همایش ملی بوده اند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 751
  • 4,126,141
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©