پیام تبریک نوروزی مدیرعامل

پیام تبریک نوروزی مدیرعامل

بهار فرصت دوباره نگریستن به دیروز و امروز است. بهار یعنی بهتر زیستن و بهتر نگریستن؛ یعنی بهتر از همه دیروزها، سبزی و طراوت را تلاوت کردن. وقتی نگاه بهار  بر دیوار دل و جانمان می تابد، از تدبیر کننده شب و روز و بی همتای …


بهار فرصت دوباره نگریستن به دیروز و امروز است. بهار یعنی بهتر زیستن و بهتر نگریستن؛ یعنی بهتر از همه دیروزها، سبزی و طراوت را تلاوت کردن. وقتی نگاه بهار  بر دیوار دل و جانمان می تابد، از تدبیر کننده شب و روز و بی همتای هستی بخش، دگرگونی، تحول و بهترین حال ها را در لحظات تحویل سال با تمام وجودمان تمنا می کنیم.

سال جدید بر تمامی ایرانیان، همراهان و همکاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر مبارک باد و تبریک ویژه به آنانی که اولین نوروزی است که به خانواده بزرگ ما پیوسته اند. امید است سال آینده این جمع فزونی یابد تا در روزگاری نچندان دور همه کشاورزان، روستائیان و عشایر گرامی از این خدمت بی منت جمهوری اسلامی ایران در حوزه رفاه اجتماعی بهره یابند.

سال 1394 هجری شمسی را در حالی آغاز می کنیم که در سال گذشته به یاری خداوند متعال و همت همکاران صدیق و زحمتکش و کارگزاران گرانقدر سراسر کشور، شاهد دستاوردهای قابل توجهی در جذب بیمه شدگان و بهبود فرآیند ارائه خدمت به اعضای صندوق بوده ایم و امید که از این پس نیز روند رو به رشد ادامه یابد. ما برآنیم تا با بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد و با تجربه، استفاده از کلیه منابع و امکانات موجود، ارتقای ساختار اداری و مدیریتی و گسترش آگاهی عمومی، به گونه ای عمل نمائیم تا سطح رضایتمندی ذینفعان و توسعه مشارکت عمومی در راستای اهداف و برنامه های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر تحقق یابد و به یاری خداوند در سال جدید این مسیر تعالی با سرعتی بیش از پیش طی شود.

سالی پر از برکت، تندرستی و بهروزی برای همه اعضا، کارگزاران، همکاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و خانواده های محترمشان از درگاه باریتعالی آرزو می نمایم.

 

محمدرضا رستمی

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©