ربیعی؛ متنوع کردن سبد بیمه اجتماعی یکی از آرمان های ماست

ربیعی؛ متنوع کردن سبد بیمه اجتماعی یکی از آرمان های ماست

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سعی می کنیم که در سال 94 بتوانیم به سمت تحقق آرمانهایمان پیش برویم که یکی از این آرمان ها حذف دهک های پردرآمد و دیگری متنوع کردن سبد بیمه اجتماعی است.


وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سعی می کنیم که در سال 94 بتوانیم به سمت تحقق آرمانهایمان پیش برویم که یکی از این آرمان ها حذف دهک های پردرآمد و دیگری متنوع کردن سبد بیمه اجتماعی است.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر ربیعی در دیدار نوروزی با مدیران، معاونین و پرسنل این صندوق با تاکید بر این مطلب که به دنبال بیمه اجتماعی برای همه مردم ایران هستیم افزود: با اتکاء به صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر می خواهیم امنیت خاطر از آینده برای مردم به وجود آوریم.

وی خاطرنشان کرد:وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های تابعه مانند یک خانواده هستند زمانی که بنده در سال 92 به وزارتخانه رفتم هر سازمانی به صورت جزیره ای مشغول فعالیت بود و درگیر بسیاری از مسائل بود که سعی کردم سازمان های را به صورت یک خانواده منسجم درآورده تا بتوانیم نشان دهیم که این سازمان ها حیاتشان وابسته به یکدیگر است و مانند یک خانواده باید در شرایط مختلف به یکدیگر یاری رسانند.

ربیعی با اشاره به اینکه خانواده بزرگ وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به اقشار محروم جامعه خدمت رسانی می کند، گفت: به طور کلی می توان گفت 90 درصد ایرانیان با این خانواده در ارتباط هستند ما با بیمه نمودن مردم رنج آنها را کم کرده ایم درآوردیم و انشااله این کار را در سال آینده بهتر پیش ببریم.

اهدای 30 میلیون سبد کالا در سال 93

وی همچنین خاطرنشان کرد: تاکنون جمعیتی بالغ بر هشت میلیون نفر را تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفته اند، همچنین در سال گذشته به 30 میلیون نفر که در معرض کمبود مواد غذایی بودند سبد کالا اهدا کردیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به نام گذاری سال 94 از سوی مقام معظم رهبری به نام همدلی و همزبانی دولت و ملت تصریح کرد: امیدوارم که در خانواده ها همدلی ایجاد شود و این همدلی در بین خانواده ها در سازمان تاثیرات مطلوب خود را خواهد گذاشت و در نهایت بتوانیم به همدلی در خانواده وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و همزبانی با جامعه هدفمان که عمدتاً از محرومین جامعه هستند دست یابیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,898
  • 4,190,779
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©