رستمی:امیدواریم در سال جدید با همکاری و همدلی بیشتر ارتباط نزدیکتری با جامعه روستائی و عشایر کشور بوجود آید

رستمی:امیدواریم در سال جدید با همکاری و همدلی بیشتر ارتباط نزدیکتری با جامعه روستائی و عشایر کشور بوجود آید

محمدرضا رستمی به همراه رئیس،نایب رئیس و اعضای هیات مدیره به منظور تبریک فرارسیدن سال جدید تبیین اهداف پیش روی صندوق در سال 94 با کارکنان ستاد مرکزی دیدار و گفتگو کردند.


محمدرضا رستمی به همراه رئیس،نایب رئیس و اعضای هیات مدیره به منظور تبریک فرارسیدن سال جدید و تبیین اهداف پیش روی صندوق در سال 94 با کارکنان  ستاد مرکزی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر در این دیدار نوروزی که با حضور سیدمجید موسویان مدیرعامل اسبق صندوق در محل سالن اجتماعات ستاد مرکزی برگزار گردید، رستمی ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی برای همه کارکنان صندوق یادآور شد: امیدواریم در سال جدید با همکاری و همدلی بیشتر ارتباط نزدیکتری با جامعه روستائی و عشایر کشور بوجود آید.

وی در ادامه همچنین  ضمن قدردانی از زحمات موسویان مدیرعامل اسبق صندوق از همه کارکنان  خواست که کوشش و تلاش بیشتری در سال جدید در حوزه های مختلف جهت هرچه بهتر انجام دادن وظایف محوله داشته باشند.

موسویان؛

هیچگاه خود را جدا از صندوق نمیدانم

در ادامه این برنامه سیدمجید موسویان مدیرعامل اسبق صندوق با تبریک سال نو و با اشاره به این نکته که  هیچگاه خود را جدا از صندوق نمیدانم، گفت: بنده به عنوان فردی در رده کارشناسی صندوق همیشه اعلام حضور کرده و هرکجا و به هرصورتی که بتوانم به صندوق کمک خواهم کرد.

وی یادآور شد: راه بسیاری در پیش روی صندوق می باشد و فقط مسیر کوتاهی طی شده است. با توجه به بحث پایداری صندوقها باید این امر نیز در اینجا با کارشناسی های فنی که صورت می گیرد با توجه به پتانسیلهای موجود و تجربیات تک تک اعضاء هیأت مدیره محقق شود.

موسویان ادامه داد: با توجه به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری و با توجه به تحولی که به یاری خدا صورت گرفته است با همدلی و هم زبانی با یکدیگر در جهت رسیدن به اهدافمان گام برداریم.

رئیس هیات مدیره صندوق؛

ماموریت صندوق بسیار مهم است

محمد طالبی در ابتدای صحبت خود از تشکیل این نشست احساس رضایت کرده و خواستار برگزاری جلسات بیشتری به این شکل شد و گفت:در گذشته قشر زحمتکش جامعه از خدمات تأمین اجتماعی بی بهره بودند و حال اینکه شرایطی بوجود آمده و نهادی تشکیل شده که  آن عزیزان هم می توانند استفاده لازم را ببرند وتوام با حفظ منزلت و کرامتشان  به آرامش  و رفاه دست یابند.

وی خطاب به همه حاضرین این نکته را یادآوری کرد :مأموریت خیلی مهمی بر عهده داریم و با توجه به نیرو و انگیزه ای که در بین کارکنان این صندوق وجود دارد مطمئنا آن  عده ای که تا به حال از نعمت بیمه اجتماعی محروم بوده اند،از این مزیت و خدمت بی منت دولت بهره مند خواهند شد.

طالبی ادامه داد: در پاسخ به اینکه چگونه این مأموریت را بهتر انجام دهیم باید بگویم که بایست آرمان خود را به گونه ای تعریف کنیم که همه افراد جامعه از این امکانات بهره مند شوند. یقین بدانید لحظه به لحظه خدمت ، تدبیر و کارایی همگی شما ثمره خیلی خوب و مطلوبی در پی خواهد داشت.

نایب رئیس هیات مدیره؛

یک اراده راسخ برای خدمت بی مزد و بی منت و امانتی که به دست ما داده شده  لازم است

صمدالله فیروزی نایب رئیس هیات مدیره صندوق گفت:یک جامعه خوب ساختنی است نه یافتنی، پس اگر ما توقع داریم که در این جامعه به موفقیت برسیم لازمه اش طبق فرمایشات مقام معظم رهبری همدلی می باشد و فقط گفتن کافی نیست بلکه با عمل است که محقق می شود و کار خاص و دور از انتظاری نیست بجز اینکه همین وظایفی که بر عهده ما می باشد به خوبی انجام دهیم.

 وی افزود:تنها یک اراده راسخ می خواهد برای یک خدمت بی مزد و بی منت و امانتی که به دست ما داده شده است در نتیجه باید تمام سعی خود را کنیم که در سال جدید درست به سر منزل مقصود برسانیم و این امر به پشتوانه همگی شما عزیزان شدنی است.

در ادامه جلسه نیز رسول سعدی ، رضا کاظمی تکلیمی و محمدحسین عمادی اعضای هیات مدیره با تبریک سال جدید یادآور شدند که با همدلی بتوانیم گامهای مؤثرتری را در جهت رسیدن به اهدافمان برداریم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,467
  • 3,901,148
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©