رستمی: فرصت خدمت به جامعه روستایی و عشایری را قدر بدانید

رستمی: فرصت خدمت به جامعه روستایی و عشایری را قدر بدانید

معتقدم کار در این صندوق و خدمت به جامعه روستایی و عشایر مقدس است. باید این فرصت را غنیمت شمرده و از لحظه لحظه آن استفاده کنیم. با همدلی و همزبانی فرصت بدست آمده برای خدمت به جامعه روستایی و عشایری را قدر بدانید.


گسترش بیمه اجتماعی، بازنگری در فرآیندهای بیمه ای و اداری و مالی و توسعه منابع انسانی اولویت های صندوق در سال 94 می باشد. مدیرعامل صندوق با اشاره به مطلب فوق از معاونین و مدیران کل جدید خواست در راستای اهداف تعیین شده با تلاش مضاعف و همدلی و همزبانی با کارکنان ستادی و استانی حرکت کنند.
به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر ؛ محمدرضا رستمی در جلسه معارفه معاونین و مدیران کل جدید صندوق  بیان داشت: معتقدم کار در این صندوق و خدمت به جامعه روستایی و عشایر مقدس است. باید این فرصت را غنیمت شمرده و از لحظه لحظه آن استفاده کنیم. با همدلی و همزبانی فرصت بدست آمده برای خدمت به جامعه روستایی و عشایری را قدر بدانید.
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر افزود: انتظارم آن است که در چارچوب منشور اخلاقی ، قوانین و مقررات و اهداف عالی دولت تدبیر و امید حرکت نمائید. راستگویی ، درستکاری ، حفظ بیت المال  و تکریم ارباب رجوع وظیفه مان است.
رستمی همچنین با اشاره ایام مبارک ماه رجب و برشمردن فضایل این ماه  بیان داشت: در خصوص فضیلت این ماه همین بس که  در روز قیامت منادی ندا سر می دهد  " این الرجبیون". انشالله همگی از این  روزها برای همدلی و همزبانی بیشتر بهره بریم.
در ادامه عباس باباگل زاده معاون امور اقتصادی، برنامه ریزی و بودجه که از دیماه  سال گذشته در معاونت مربوطه مشغول به فعالیت است  با اشاره به پیشرفت های صورت گرفته در حوزه بودجه و برنامه ریزی گفت: در حوزه فرآیندها و مستندسازی آنها، بحث اکچوئری،  بحث بودجه ریزی  و برنامه ریزی اقداماتی اساسی و بنیادی  در دست اقدام است و  پیشرفت هایی داشته ایم.
صادق رستم زاده معاون پشتیبانی و منابع انسانی صندوق هم طی سخنانی با تأکید بر اهمیت حرکت سیستمی بیان داشت: با همکاری بین واحدها به دنبال حرکت سیستمی هستیم . باید بتوانیم بصورت گروهی با توجه به  اهدافی که برای ما از سوی مدیریت عالی صندوق تعریف شده است حرکت کنیم.
عباس اورنگ معاون  بیمه ای و هماهنگی امور استانها هم با اشاره به اهمیت  بحث بیمه اجتماعی در کشور خاطر نشان ساخت: در حال حاضر بحث توسعه بیمه های اجتماعی در کشور بحث مهمی است . با بیمه اجتماعی شخصیت و کرامت افراد حفظ می شود.
وی خدمت در صندوق های بیمه اجتماعی را افتخار آمیز خواند و ابراز امیدواری کرد با تمام توان بتواند در خدمت جامعه هدف باشد.
گفتنی است در هفته جاری  صادق رستم زاده بعنوان معاون پشتیبانی و منابع انسانی و  عباس اورنگ بعنوان معاون  بیمه ای و هماهنگی امور استانها فعالیت  خود را در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر آغاز کردند.
همچنین طی احکامی از سوی مدیرعامل صندوق ؛  عیسی شیرزاده بعنوان مدیرکل منابع انسانی ، آموزش و پشتیبانی  ، عباس باقری بعنوان مدیرکل وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی و یاور میرعباسی بعنوان سرپرست دفتر امورمجامع ، ذخایر و سرمایه گذاری منصوب شدند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©