اقدام قابل تقدیر یک کارگزار همدانی

اقدام قابل تقدیر یک کارگزار همدانی

کارگزاری 79082 استان همدان با به کارگیری نرم افزار مخصوص کارگزاری توانسته است رشد بیمه شده خود را افزایش داده و خدمت رسانی بهتری را به جامعه هدف ارائه نمایند. تلاش این کارگزاری در راستای بهبود وضعیت بیمه شدگان موجود و جذب بیمه شده جدید قابل تقدیر است


کارگزاری 79082 استان همدان از سال 91 با به کارگیری برنامه نرم افزاری مخصوص کارگزاری و استفاده از ظرفیت های آن نرم افزار توانسته است امورات کارگزاری را بهتر و سریعتر به انجام رساند.

این کارگزاری با به کارگیری این نرم افزار توانسته است رشد بیمه شده خود را افزایش داده و خدمت رسانی بهتری را به جامعه هدف ارائه نمایند. تلاش این کارگزاری در راستای بهبود ارائه خدمات به بیمه شدگان  قابل تقدیر است.

میرزایی کارگزار 79082 به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر گفت: با استفاده از این برنامه ثبت نام عضو جدید ، ثبت افراد تحت کفالت ، گزارش گیری از وضعیت بیمه شدگان،ارسال پیامک اطلاع رسانی جهت تمدید دوره ،گزارش آمار ماهیانه کارگزاری و بسیاری از اقدامات کاربردی در زمینه بیمه گری به راحتی قابل انجام بوده و همین امر سبب افزایش چشمگیر تعداد بیمه شدگان و تمدیدی های این کارگزاری گردیده است.

وی خاطر نشان کرد: در تهیه این برنامه نرم افزاری خدمت هرچه بیشتر و بهتر به جامعه روستایی ملاک عمل قرار گرفته است. 

میرزایی در ادامه عنوان داشت بنده و همکارانم در کارگزاری همیشه به این می اندیشیدیم که قطع ارتباط بیمه ای و عدم تمدید به موقع حق بیمه بر اثر فراموشی چه تبعات جبران ناپذیری را برای بیمه شده و خانواده اش به همراه خواهد داشت پس برآن شدیم تا با استفاده از این برنامه دیگر شاهد عدم تمدید به علت سهل انگاری از طرف بیمه شده نباشیم . امیدواریم توانسته باشیم قدمی هر چند کوچک در این راه برداشته و در آینده خدمات بهتری به جامعه هدف ارائه نماییم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©