دیدار مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با استاندار سیستان و بلوچستان

دیدار مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با استاندار سیستان و بلوچستان

دکتر محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ، مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان و هیئت همراه با مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در محل دفتر استاندار دیدار و گفتگو کردند.


دکتر محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ، مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  سیستان و بلوچستان و هیئت همراه با مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در محل دفتر استاندار دیدار و گفتگو کردند.
در این نشست دکتر رستمی با اشاره به فعالیت های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خواستار همکاری فرمانداران در سطح استان در جهت معرفی طرح و پیشبرد اهداف این صندوق شدند.
رستمی با اشاره به محرومیت های  موجود در استان اظهار داشت: به دلایل مختلف پوشش این صندوق در سطح استان سیستان و بلوچستان نسبت به دیگر مناطق کشور کمتر بوده و نیاز است تلاش های بیشتری در جهت توسعه صندوق و آگاهی مردم از مزیت های آن که شامل بازنشستگی، ازکارافتادگی و دریافت مستمری می شود، داشت.
هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان نیز با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در نام گذاری مدبرانه سال 1394 اظهار داشت: شنیدن صدای مردم لازمه همدلی است و مسئولین باید نسل زمان خویش را موردتوجه قرار داده و بتوانند صدا و پیام مردم را حتی از دوردست ترین نقاط کشور بشنوند.
هاشمی بابیان اینکه، اگر اراده کنیم، می توانیم، افزود: در برخی مواقع عدالت در تبعیض مثبت است و به همان میزان که استان وسیع، پراکنده و کم سواد است، وظیفه ما را سنگین تر می کند.
استاندار سیستان و بلوچستان  با اشاره به اینکه سوءتغذیه در استان، حرف اول را در کشور می زند،ادامه داد: همانند قانون داریوش در زمان عصر طلایی که زنان از زمان بارداری تا ترک شیردهی مستمری دریافت می کردند، نیاز است چنین قوانینی وضع شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 565
  • 3,871,866
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©