انتصاب سرپرست دفتر سرمایه گذاری ، مدیر اصفهان و مشاور مدیرعامل در امور بانوان

انتصاب سرپرست دفتر سرمایه گذاری ، مدیر اصفهان و مشاور مدیرعامل در امور بانوان

طی احکامی از سوی محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر، یاور میر عباسی به عنوان سرپرست دفتر امور مجامع، ذخایر و سرمایه گذاری ، عماد استکی به عنوان مدیر استان اصفهان و لیلا سادات میر عظیمی به عنوان مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده صندوق منصوب گردیدند.


طی احکامی از سوی محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر،  یاور میر عباسی به عنوان سرپرست دفتر امور مجامع، ذخایر و سرمایه گذاری  ، عماد استکی به عنوان مدیر استان اصفهان و لیلا سادات میرعظیمی به عنوان مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده صندوق منصوب گردیدند.

متن احکام رستمی به شرح زیر است:

جناب آقای یاور میر عباسی

باسلام           

با توجه به حسن سابقه، تعهد، تجربیات و توانمندی های جنابعالی و پیشنهاد معاونت محترم اقتصادی و برنامه ریزی به موجب این حکم به عنوان "سرپرست دفتر امور مجامع، ذخایرو سرمایه گذاری " بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر منصوب می گردید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و برنامه ریزی مناسب و تعامل و همکاری با مدیران و کارکنان محترم صندوق و جلب مشارکت آنان در انجام وظایف محوله موفق و مؤید به تأئیدات الهی باشید.

محمدرضا رستمی                   

جناب آقای  عماد استکی

باسلام

با توجه به حسن سابقه، تعهد، تجربیات و توانمندیهای جنابعالی به موجب این حکم به عنوان "مدیر استان اصفهان " بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر منصوب می گردید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و برنامه ریزی مناسب و تعامل و همکاری با مدیران و کارکنان محترم صندوق و جلب مشارکت آنان در انجام وظایف محوله موفق و مؤید به تأئیدات الهی باشید.

محمدرضا رستمی           

سرکار خانم لیلا سادات میر عظیمی 

باسلام

نظر به مراتب تعهد ، تخصص و تجارب ارزشمند سرکار عالی به موجب این حکم به عنوان "مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده" منصوب می شوید.

تحقق اهداف عالی دولت تدبیر و امید در ابعاد اجتماعی و اقتصادی، بدون در نظر داشتن نقش زنان ناممکن است. توانمندسازی نیز از جمله مهمترین برنامه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر است و زنان از بزرگ ترین گروه های هدف توانمندسازی به شمار می آیند. تقویت عدالت جنسیتی ، ارتقای توانمندی زنان برای شکوفایی فردی، تحکیم بنیان خانواده و ایفای نقش اجتماعی فعال،نیازمند ارائه ایده های خلاق و طراحی برنامه های مناسب است. انتظار می رود با جدیت و تعهد و بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود در این صندوق،بتوانید وظایف محوله را با اولویت موارد به انجام برسانید.

توفیق روز افزون سرکار عالی را از خداوند متعال خواستاریم.      

محمد رضا رستمی

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 576
  • 3,888,831
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©