انتصاب مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر

انتصاب مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر

طی حکمی از سوی محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر، لیلا سادات میرعظیمی به عنوان شاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده صندوق منصوب گردید.


طی حکمی از سوی محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر،  لیلا سادات میرعظیمی  به عنوان مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده صندوق منصوب گردید.

متن حکم رستمی به شرح زیر است:

سرکار خانم لیلا سادات میر عظیمی 

نظر به مراتب تعهد ، تخصص و تجارب ارزشمند سرکار عالی به موجب این حکم به عنوان "مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده" منصوب می شوید.

تحقق اهداف عالی دولت تدبیر و امید در ابعاد اجتماعی و اقتصادی، بدون در نظر داشتن نقش زنان ناممکن است. توانمندسازی نیز از جمله مهمترین برنامه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر است و زنان از بزرگ ترین گروه های هدف توانمندسازی به شمار می آیند. تقویت عدالت جنسیتی ، ارتقای توانمندی زنان برای شکوفایی فردی، تحکیم بنیان خانواده و ایفای نقش اجتماعی فعال،نیازمند ارائه ایده های خلاق و طراحی برنامه های مناسب است. انتظار می رود با جدیت و تعهد و بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود در این صندوق،بتوانید وظایف محوله را با اولویت موارد به انجام برسانید.

توفیق روز افزون سرکار عالی را از خداوند متعال خواستاریم.

محمد رضا رستمی

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©