خبرگزاری مهر: ۳۰۰هزارکرمانی قابلیت عضویت درصندوق بیمه اجتماعی عشایر را دارند

خبرگزاری مهر: ۳۰۰هزارکرمانی قابلیت عضویت درصندوق بیمه اجتماعی عشایر را دارند

 نماینده مردم کرمان و راور گفت: ۳۰۰ هزار نفر در استان کرمان قابلیت عضویت در صندوق بیمه اجتماعی عشایر و روستاییان را دارند. به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا پورابراهیمی ظهر امروز در دیدار مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی …


 نماینده مردم کرمان و راور گفت: ۳۰۰ هزار نفر در استان کرمان قابلیت عضویت در صندوق بیمه اجتماعی عشایر و روستاییان را دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا پورابراهیمی ظهر امروز در دیدار مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی عشایر و روستاییان کشور با استاندار کرمان اظهار داشت: بیمه عشایری و روستاییان کشور در قانون تعریف شده است که عمده حوزه فعالیت صندوق بیمه روستایی و عشایری ارائه خدمات مستمر به افراد روستایی و عشایری تحت پوشش است.

وی با اشاره به اینکه منابع صندوق بیمه عشایری و روستاییان از مجموع حق بیمه پرداختی و بخشی هم از کمک های دولت تامین می شود، افزود: هر میزان پرداختی حق بیمه مردم؛ خدمات دو برابری دولت را در بر دارد.

پورابراهیمی مجموع منابع صندوق بیمه عشایری و روستاییان در کشور را پنج هزار میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: این صندوق در بخش های مختلفی چون خرید سهام در کشور سرمایه گذاری کرده است و پیشنهاد ما این است این صندوق در فعالیت های اقتصادی استان کرمان نیز سرمایه گذاری کند.

وی همچنین ادامه داد: امیدواریم نتیجه این دیدار افزایش جمعیت تحت پوشش این صندوق باشد و بتوانیم بخش عظیمی از جمعیت ۳۰۰ هزار نفری قابلیت عضویت در این صندوق را دارند تحت پوشش این صندوق درآوریم.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف صندوق بیمه اجتماعی عشایر و روستاییان توانمندی اقتصادی خانوارها است، افزود: معتقدیم منابع پایدار برای صندوق در استان ها می تواند شکل گیرد؛ ضمن اینکه امکان سودآوری نیز از منابع صندوق در استان کرمان در زمینه های مختلف وجود دارد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,463
  • 3,901,144
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©