واحد مرکزی خبر: توسعه فعالیتهای صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر کشور در استان کرمان

واحد مرکزی خبر: توسعه فعالیتهای صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر کشور در استان کرمان

صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر کشور و استانداری کرمان تفاهم نامه همکاری امضا کردند. براساس این تفاهم نامه که در دیدار مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر با اقای رزم حسینی استاندار کرمان امضا شد ، صندوق …


صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر کشور و استانداری کرمان تفاهم نامه همکاری امضا کردند. براساس این تفاهم نامه که در دیدار مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر با اقای رزم حسینی استاندار کرمان امضا شد ، صندوق بیمه روستاییان و عشایر در پروژه های عمرانی صنعتی و کشاورزی استان کرمان مشارکت خواهد کرد. میزان و نوع این همکاری تا یک ماه دیگر پس از بررسی ها و نشست های کارشناسی طرفین اعلام خواهد شد. استاندار کرمان در این دیدار با اشاره به ظرفیتهای گسترده عشایری و کشاورزی استان کرمان و تولید بیش از پنجاه نوع محصول عشایری از آمادگی کامل استان کرمان برای همکاری با این صندوق و مشارکت در طرح های مختلف خبر داد. اقای پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس هم با اشاره به اهمیت تامین اقتصاد خانوار عشایری در افزایش تولید و توسعه روستایی و عشایری پیشنهاد کرد این صندوق با محوریت کرمان مراکز زنجیره ای عرضه مستقیم محصولات عشایری تاسیس کند. در حاشیه این نشست اقای رستمی مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی روستایی و عشایری  گفت : هدف از این سفر بررسی ایجاد مشارکت و سرمایه گذاری در حوزه های مختلف استان کرمان و بررسی پوشش بیمه ای روستاییان است .

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 753
  • 4,128,017
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©