اهداف اصلی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر در سال 94 چیست؟

اهداف اصلی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر در سال 94 چیست؟

محمدرضا رستمی گفت : معتقدم فرهنگ سازمانی که در پایین ترین نقطه سازمان دیده می شود از بالاترین نقطه سازمان شکل می گیرد . در واقع فرهنگ سازمان ، سایه مدیران است و هر فرهنگی که در مدیریت سازمان ساری و جاری باشد در کل سازمان دیده می شود./به کمک هیأت مدیره محترم توانستیم یک جمع همدل را ایجاد کنیم و تیم مدیریتی صندوق را تکمیل کنیم .


اولین جلسه سراسری مدیران ستادی و استانی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان و عشایر  چهارشنبه 30 اردیبهشت در مشهد مقدس برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر این همایش به منظور بحث و بررسی پیرامون مسائل مختلف صندوق و تعیین خط مشی در سال جدید برگزار گردید.

رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر  طی سخنانی در این همایش  با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: هدف از برگزاری این نشست صحبت با مدیران و تشریک مساعی بهتر با مدیران است. بنده از ابتدای حضور در صندوق به دلیل تغییرات پی در پی که طی سال گذشته در سطح مدیریتی به وجود آمده بود شاهد نوعی خلاء در هماهنگی و انسجام بودم. ما همگی یک تیم هستیم و باید به یک سمت حرکت کنیم. اولین حسی که به من و اعضای هیأت مدیره دست داد این بود که یک هم صدایی در سطح صندوق به وجود آوریم. من به دنبال فضایی هستم که در سایه آرامش و همدلی کار را پیش ببریم.

محمدرضا رستمی در ادامه عنوان داشت: معتقدم فرهنگ سازمانی که در پایین ترین نقطه سازمان دیده می شود از بالاترین نقطه سازمان شکل می گیرد . در واقع فرهنگ سازمان ، سایه مدیران است و هر فرهنگی که در مدیریت سازمان ساری و جاری باشد در کل سازمان دیده می شود.

 وی خاطر نشان کرد : از شیوه های مدیریت منابع انسانی این است که در سازمان  نیرو  بسازیم و یا اینکه نیرو را جذب کنیم ؛ ما هردو کار را انجام دادیم و هر دو روش را پیش بردیم . سعی کردیم از تجربیات خوب در حوزه بیمه های اجتماعی استفاده کنیم و از همکارانی که در سازمان تامین اجتماعی حضور دارند بهره مند شویم . 

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر افزود: اگر می خواهیم خود را تقویت کنیم باید با افراد بالاتر از خود در ارتباط بوده و از تجربیات آنها استفاده کنیم. ما به این سمت پیش خواهیم رفت که بدنه کارشناسی را تقویت کنیم. در همین راستا با مجوز هیأت امناء و هیأت مدیره محترم درصدد جذب نیروهای تحصیل کرده و نخبه هستیم . یکی از بحث های اساسی این است که منابع انسانی می تواند سازمان را به سمت جلو حرکت دهد . معتقدم شرکت های بیمه ای و شرکت های سرمایه گذاری هیچ چیزی به جز منابع انسانی ندارند. بنابراین منابع انسانی را باید تقویت نمود. من به مدیران می گویم تجهیزات و امکانات لازم  را در اختیار شما قرار می دهیم و بعد دیگر نوبت شماست تا ضریب نفوذ بیمه اجتماعی را در جامعه هدف گسترش دهید.

وی خاطر نشان ساخت : افزایش پوشش بیمه اجتماعی ، خدمات رسانی بهتر به اعضا ، بازنگری سیستم کارگزاری ها ، بازنگری آئین نامه اجرایی و قوانین صندوق ، توسعه IT  ، تفویض امور به دفاتر استانی ، تقویت بدنه کارشناسی و پیگیری بحث بیمه فراگیر از مباحث اصلی ما در سال 94 خواهد بود. .

رستمی در پایان بیان داشت : بحث بیمه فراگیر را جناب آقای جهانگیری به آقایان نوبخت و ربیعی محول کردند و به احتمال زیاد در صندوق بیمه  اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر اجرایی خواهد شد ما باید خود را برای این مأموریت مهم آماده کنیم باید زیرساخت هایمان را تقویت نماییم . این کار شبیه کاری است که در بیمه سلامت انجام پذیرفت . طی این طرح افرادی که پوشش بیمه اجتماعی ندارند مراجعه می کنند و می توانند با عضویت در بیمه فراگیر از مزایای بیمه اجتماعی استفاده نمایند .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,998
  • 4,190,879
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©