شرکت سرمایه گذاری ارشک آغاز به کار کرد

شرکت سرمایه گذاری ارشک آغاز به کار کرد

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر براساس احکام صادره وحید رجبیان،محمدرضا سروش،محمد حسین عمادی ،عباس باباگل زاده وعباس کفاش تهرانی به عنوان مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری ارشک آغاز به کار کردند.


طی احکامی از سوی محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر اعضای هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری ارشک منصوب گردیدند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر براساس احکام صادره وحید رجبیان،محمدرضا سروش،محمد حسین عمادی ،عباس باباگل زاده وعباس کفاش تهرانی به عنوان مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری ارشک آغاز به کار کردند.

محمدرضا رستمی در مراسم معارفه اعضای هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری ارشک گفت: بنده و هیأت مدیره صندوق به شمااعتماد کرده و سرمایه های صندوق را در اختیار شرکت سرمایه گذاری ارشک قرار داده ایم و از شما می خواهیم پاسدار این سرمایه باشید. با به کارگیری تمامی امکانات و پتانسیل بتوانید به اهداف تعریف شده دست یابید.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر بیان داشت:انتظار این است تا  با منابع و امکانات موجود حداکثر بهره وری را در بخش سرمایه گذاری ها داشته باشیم. امید بیمه شدگان صندوق به همین سرمایه هاست و شما در حفظ و افزودن آن وظیف سنگینی بردوش دارید . مردم از ما توقع دارند و توقعشان هم به حق است.

فیروزی نایب رئیس هیأت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر با بیان اینکه با صدور احکام اعضای هیات مدیره شرکت ارشک خواسته خود را اعلام کردیم، بیان داشت : در حال حاضر دوره آرامش صندوق است و ما در این مدت فرصت داریم خود را برای موج تعهد پنج سال آینده آماده کنیم ما در 5 سال آینده موج 250 هزار نفری تعهدات را خواهیم داشت. دو منبع برای تأمین هزینه تعهدات خود داریم یکی بحث واریزی دولت و بیمه شدگان و دیگری سرمایه گذاری است.

وی خاطر نشان ساخت : ما در صندوق به قشر محترم و نیازمند کشاورز،روستائی و عشایر خدمت می کنیم . از دهه 50 قرار بود بحث بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر راه اندازی شود ولی اقدامی در این زمینه رخ نداد تا 10 سال قبل که این صندوق راه اندازی شد.حالا نوبت ما و شماست تا مسیر خدمت را تکمیل نماییم.

محمدحسین عمادی عضو هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری ارشک با اشاره به مجموعه فعالیت های بیمه ای صندوق و تناسب آن با موضوع سرمایه گذاری های صندوق گفت : مباحث سرمایه گذاری صندوق با توجه به آنکه عمده سرمایه های ما در بازار سرمایه است پیچیدگی خاص خود را دارد. با توجه به حساسیت مباحث اجتماعی مربوطه در بحث سرمایه گذاری باید حداقل ریسک و تنوع لازم را داشته باشیم.

 

عمادی افزود: با توجه به آنکه از پنج سال آینده بحث تعهدات صندوق آغاز می شود ما باید نوع سرمایه گذاری هایمان به گونه ای باشد که جوابگوی نیازهای جامعه هدف ، که اقشار آسیب پذیر جامعه هستند باشیم.

وی خاطر نشان ساخت : این صندوق فرزند آخر صندوق های بیمه ای و بازنشستگی کشور است و ما فرصت بهره گیری از تجربه سایر صندوق ها را خواهیم داشت.

رضا کاظمی تکلیمی عضو هیأت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر هم طی سخنانی در این جلسه اظهار داشت: ما یک وضع مطلوب می خواهیم.ما باید تکالیف قانونی خود را مورد توجه قرار دهیم و از بنگاه داری بپرهیزیم.

وی افزود:ما صندوق جوانی هستیم و می توانیم از شکست های صندوق های بیمه ای دیگر تجربه کسب نماییم . در خصوص مدیران شرکت ارشک در فاز اول توقع داریم که از وضع موجود گزارشی ارائه کنند و بعد یک نقشه راه برای آینده تعریف نمایند.

کاظمی خاطر نشان ساخت : ما دو خواسته داریم یکی رعایت تکلیف قانونی که همان عدم تصدی گری است و دیگر مطلب پرهیز از فراخی تشکیلات اداری است.

محمدرضا سروش عضو هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری ارشک گفت : در حال حاضردر کشور با سه موضوع اصلی آب،محیط زیست و صندوق های بازنشستگی روبه رو هستیم.و این اهمیت مباحث سرمایه گذاری در صندوق ها را نشان می دهد.

وحید رجبیان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ارشک با اشاره به تاریخچه سرمایه گذاری در صندوق گفت : امید است در دور جدید فعالیت ها بتوانیم سرمایه گذاری های بهتر و مفید تری را داشته باشیم و به اهدافی که مد نظر است دست یابیم.

لازم به ذکر است صادق رستم زاده نیز به جای عزیز بیگی بکتاش به عنوان عضو جدید هیأت مدیره شرکت ارزش آفرینان صبا منصوب شد.

گفتنی است پیش از این سیداحمدمقیمی، مرتضی داداش، محمدشیخ زین الدین و محمدمهدی رادمند به عنوان اعضاء هیات مدیره شرکت ارزش آفرینان صبا منصوب شده بودند. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 597
  • 4,125,987
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©