عباس اورنگ : کارگزاران اهرم های بسیار مهمی در توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر هستند

عباس اورنگ : کارگزاران اهرم های بسیار مهمی در توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر هستند

کارگزاران نباید درخصوص جمع آوری پرونده ها از دفاتر کارگزاری دغدغه ای داشته باشد چون این کار به منزله قطع همکاری با کارگزاران نیست . نه تنها به دنبال کاهش کارگزاران نیستیم بلکه به دنبال تقویت کارگزاران و افزایش دفاتر کارگزاری در جهت تسهیل درخدمت رسانی به جامعه هدف هستیم .


معاون بیمه ای و هماهنگی امور استانهای صندوق در گفتگویی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان وعشایر به تشریح سیاستها و برنامه های آتی این معاونت در خصوص توسعه و تقویت کارگزاری ها پرداخت.

عباس اورنگ در خصوص جمع آوری پرونده بیمه شدگان از کارگزاری ها گفت : در حال حاضر پرونده بیمه شدگان در دفاتر کارگزاری نگهداری می شود و این برای بسیاری از کارگزاران با توجه به مسئولیت های متعددی که بر عهده دارند مشکل ساز شده است به همین منظور در جهت رفع این مشکل و ثبت جامع اطلاعات بیمه شدگان پرونده ها از دفاتر کارگزاری جمع آوری و در دفاتر استانی بایگانی خواهد شد. با این کار امکان تشکیل پرونده الکترونیکی بیمه شدگان فراهم نیز فراهم می آید.

وی افزود:از سویی دیگر در فرآیند کارگزاری به دنبال تقویت کارگزاران و پرداخت مطالبات ایشان بودیم . قرار شد بررسی در خصوص مدارک ثبت نشده و یا پرداخت های انجام نشده با توجه به پرونده های جمع آوری شده در دفاتر استانی صورت گیرد.

اورنگ خاطر نشان ساخت : جمع آوری این پرونده ها به معنی قطع ارتباط با کارگزاری ها نیست ، فقط پرونده ها به صورت متمرکز بایگانی می شود و کارگزاران کماکان به فعالیت های خود ادامه می دهند .

معاون بیمه ای و هماهنگی امور استانهای صندوق افزود: کارگزاران نباید درخصوص جمع آوری پرونده ها از دفاتر کارگزاری دغدغه ای داشته باشند چون این کار به منزله قطع همکاری با کارگزاران نیست . نه تنها به دنبال کاهش کارگزاران نیستیم  بلکه به دنبال تقویت کارگزاران و افزایش دفاتر کارگزاری در جهت تسهیل درخدمت رسانی به جامعه هدف هستیم. کارگزاران اهرم های بسیار مهمی در توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر به شمار می آیند. 

شایان ذکر است هم اکنون 3500 کارگزاری در سراسر کشور بعنوان کارگزار رسمی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر فعالیت دارند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,922
  • 4,129,186
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©