تشکیل ستاد راهبردی دهگلان کردستان

تشکیل ستاد راهبردی دهگلان کردستان

اولین جلسه ستادراهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر شهرستان دهگلان درمحل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر اولین جلسه ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر روز پنج شنبه بیست و هشتم خردادماه با حضور یحیی نظری فرماندار شهرستان، حامد قادرمرزی نماینده مردم شهرستانهای قروه و دهگلان درمجلس شورای اسلامی، عباس اورنگ معاون بیمه ای و هماهنگی امور استانهای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، جباراحمدپور مدیر دفتراستان کردستان و جمعی از مدیران در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار گردید .

یحیی نظری فرماندار شهرستان دهگلان، طرح بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را خدمتی ارزنده به روستاییان و عشایر خواند و خواستار همکاری همه جانبه با کارگزارن شد.

حامد قادرمرزی نماینده مردم قروه و دهگلان نیز این طرح را یکی از خدمات بسیار مهم دولت در راستای خدمت رسانی به جامعه هدف عنوان داشت و خواستار همکاری همه جانبه در این زمینه شد. وی با انتقاد از تبلیغات بسیار ضعیف دهیاران در خصوص مراجعه به روستاها خواستار فعالیت و تبلیغات گسترده و همه جانبه در این زمینه شد.

عباس  اورنگ معاون بیمه ای و هماهنگی امور استانهای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر ضمن تشکر از بانیان جلسه گفت:  با حذف قوانین دست و پا گیر و کاهش بروکراسی اداری ، هر متقاضی ظرف مدت  کوتاهی  می تواند به عضویت صندوق درآید .

وی  در ادامه با اشاره به بخشنامه ها و قوانین جدیدافزود:  هر متقاضی با در دست داشتن دفترچه خدمات درمانی روستایی خود می تواند به کارگزاران مراجعه و به عضویت صندوق درآید.

اورنگ خاطر نشان کرد : با توجه به رایزنی و تعاملی که با کمیته امداد و بهزیستی انجام شده است تا اواخر ماه مبارک رمضان مشکلات مددجویان این دو نهاد حل خواهدشد.

در ادامه  جلسه راهبردی شهرستان دهگلان جبار احمدپور مدیر دفتر نمایندگی کردستان آخرین آمار بیمه شدگان این شهرستان را ارائه و خواستار فعالیت بیشتر دهیاران شد. وی فعالیت همه ادارات را جهت پیشبرد طرح توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را خواستار شد.

در پایان جلسه موارد زیر جهت پیگیری مطرح و مصوب گردید:

مقرر گردید تعداد خانوار مشمول  با کمک دهیاران و بخشداران شناسایی شود.

مقرر گردید در ورودی روستاها تبلیغات مناسب صورت پذیرد تا روستاییان با  خدمات صندوق بیشتر آشنا شوند.

مقرر گردید بخشداران و دهیاران نسبت به اطلاع رسانی مناسب به مردم اقدام نمایند و در مواردی که لازم باشد بخشداران نیز در این خصوص با مردم صحبت نمایند.

مقرر گردید کارگزاران فعال مورد تشویق قرارگیرند و کارگزران فعال به بخشداری و فرمانداری معرفی شوند .

مقرر گردید کارگزارن به صورت دهگردشی به روستاهای تحت پوشش خود سرکشی نموده و گزارش اقدامات انجام شده را به صورت مستند به بخشدار ارائه نمایند.

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 575
  • 3,871,876
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©