نشست مدیران ستادی واستانی

نشست مدیران ستادی واستانی

نشست مدیران ستادی و استانی در خصوص بخش نامه ها و دستورالعمل های جدید درستاد مرکزی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر این جلسه با حضور محمدرضا رستمی مدیرعامل ،عباس اورنگ معاون بیمه ای و هماهنگی اموراستانها و جمعی از مدیران ستادی و استانی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر برگزار شد. هدف از برگزاری این جلسه آموزش ،بخش نامه ها و دستورالعمل های جدید به مدیران استانی بوده است.

در شروع جلسه محمدرضا رستمی از مدیران استانی خواستار تلاشی مضاعف برای جذب بهتر و ارائه خدمات مناسب تر در پوشش بیمه ای شد.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان وعشایرخاطر نشان ساخت  مهمترین مسئله موجود ساماندهی وضعیت کارگزاریها می باشد که در این خصوص کارگروهایی برای رسیدگی به امور کارگزاریها و بررسی راهکارهای مختلف درجهت خدمت رسانی هرچه بهتر به بیمه شدگان تشکیل شده است.  که این کارگروه درحال جمع بندی نتایج می باشد و به زودی تحولی در این زمینه انجام خواهد شد.

وی در پایان به طرح مجلس درخصوص بازنشستگی پیش از موعد اشاره کرد و افزود: این طرح درحال جمع بندی وبررسی های کارشناسی است که می تواند در آینده نویدی برای بیمه شدگان باشد.

در ادامه این جلسه عباس اورنگ معاون بیمه ای و هماهنگی امور استانها گفت مدیران ستادی و استانی به همراه کارگزارن یک تیم هستند  که هدف آنها خدمت رسانی هرچه بهتر به بیمه شدگان است.

اورنگ عنوان کرد هدف از تنظیم بخش نامه ها و دستورالعمل های جدید استفاده هرچه بهتر از ظرفیت های موجود می باشد .

وی افزود مهمترین دلیل باز نویسی بخش نامه ها و دستورالعمل هاساده نویسی وایجاد قوانین آسان برای جامعه هدف بوده است و در همین راستا این جلسه برگزار گردیده تا مدیران استانی نحوه اجرای صحیح بخش نامه ها و دستورالعمل ها را فراگیرند تا بتوانند به خوبی به کارگزاران و جامعه هدف اطلاع رسانی کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,260
  • 3,867,973
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©