وزیرتعاون، کارو رفاه اجتماعی به استان گلستان سفر کرد

وزیرتعاون، کارو رفاه اجتماعی به استان گلستان سفر کرد

علی ربیعی وزیرتعاون، کارو رفاه اجتماعی در راس هیاتی عالی رتبه از مسئولان این وزارتخانه به گلستان سفر کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر روزگذشته وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی در راس هیاتی عالی رتبه از مسولان این وزارتخانه به همراه محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به استان گلستان سفر کرد.

 ربیعی در فرودگاه گرگان در جمع خبرنگاران در خصوص برنامه های سفر به استان گلستان گفت: بررسی چند پروژه مختلف در زمینه اشتغال،درمان و بیمه روستایی در دستور کار قرار دارد.

وی با تاکید بر این که تلاش ما این است که محرومیت های گلستان را کاهش دهیم، اضافه کرد: یکی از موضوعات برنامه ششم رفع نابرابری های منطقه است و این موضوع برای گلستان هم صادق است.

ربیعی به منظور بهره برداری چند طرح در حوزه ورزش کارگران و مراکز معلولان زیرپوشش بهزیستی ، کلنگ زنی درمانگاه تامین اجتماعی، بازدید از مجموعه های ورزشی،فرهنگی در دست ساخت و برگزاری نشست هایی با تشکل های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران ادارات شهرستانی و شرکت در نشست شورای اداری به  گلستان سفر کرده است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,144
  • 4,191,025
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©