توسعه فراگیر بیمه، برنامه راهبردی دولت یازدهم

توسعه فراگیر بیمه، برنامه راهبردی دولت یازدهم

همت، اراده­،ایثار و شهادت بزرگ مردانی مانند شهید محمد علی رجایی و شهید محمد جواد باهنر در سنگر های توجه به مردم و خدمت به محرومان جامعه، رسالت دشوار و سختی را پیش روی همگان به ویژه نهادهای اجتماعی قرار داده و با آغاز به کار دولت یازدهم جمهوری اسلامی ایران تمامی طرح­ها و برنامه­ها شتابی چشمگیر یافته است.


به نام خداوند جان آفرین           حکیم سخن در زبان آفرین  

جایگاه زیبای کار و تلاش، همواره در قله های خدمت و ارادت به مردم جلوه­­گری می­کند و نگاهی فراگیر و پر فروغ را به همگان در گوشه و کنار میهن عزیز اسلامی ایران هدیه می ­دهد.

امروز نگاه توسعه­ای در تمامی ابعاد و زمینه­ های اجتماعی­، فرهنگی و اقتصادی­، خادمان ملت و دولتمردان را به سوی پوشش­های فراگیر رفاهی سوق داده و به عنوان راهبردی اساسی و زیربنایی، توجه ویژه به اقشار آسیب پذیر جامعه را هدف قرار داده است.

توسعه نظام بیمه ­ای از جمله اهداف مهمی است که در ارتقای زندگی و رفاه اجتماعی مردم بسیار حائز اهمیت است.    

تضمین آینده­ای روشن برای افق­های پیش رو و نهادن بذر امید و پویایی در روح و جان هموطنان عزیز که بهترین شایستگی­ها را دارا هستند.

اینجاست که نقش و جایگاه ارزشمند «صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان­، روستائیان و عشایر » در نشاندن تبسم و لبخند خشنودی بر سیمای هموطنان عزیز در دور افتاده ترین مکان های سرزمینی آشکار می شود.

همت، اراده­،ایثار و شهادت بزرگ مردانی مانند شهید محمد علی رجایی و شهید محمد جواد باهنر در سنگر های توجه به مردم و خدمت به محرومان جامعه، رسالت دشوار و سختی را پیش روی همگان به ویژه نهادهای اجتماعی قرار داده و با آغاز به کار دولت یازدهم جمهوری اسلامی ایران تمامی طرح­ها و برنامه­ ها شتابی چشمگیر یافته است.

اجرای طرح بیمه اجتماعی کشاورزان، اجرای طرح بیمه اجتماعی شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت­، برداشته شدن سقف سنی در صندوق جهت بهره مندی از پوشش بیمه­ ای برای جامعه هدف بیشتر در نظام کشور و رسیدن به جمعیتی بالغ بر  1.350.000 خانواده تحت پوشش از جمله دستاوردهای مهم این صندوق در طول عمر خدمت و تلاش دولت یازدهم می باشند که امیدواریم با اجرای سیاست­ها و برنامه­ های جامع این رقم پوشش بیمه ­ای تا پایان دوره خدمت دولت تدبیر و امید به میزان پنجاه درصد افزایش یابد.

باگرامیداشت یاد و خاطره شهیدان عزیز دولت جمهوری اسلامی ایران، «هفته دولت­» را صمیمانه به دولتمردان تلاشگر و مردم شریف و عزیز ایران اسلامی تبریک و شادباش عرض نموده­، امیدوارم با اجرای روش­های نوین و برنامه های کامل­ و­جامع روز به روز شاهد گسترش رفاه اجتماعی و توسعه نظام بیمه­ ای در کشور باشیم­.

محمدرضا رستمی

مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان وعشایر            

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,510
  • 3,901,191
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©