گزارشی از وضعیت توسعه بیمه اجتماعی در استان ایلام

گزارشی از وضعیت توسعه بیمه اجتماعی در استان ایلام

درحال حاضر 40کارگزاری در استان ایلام مشغول به فعالیت بوده و در حال ارائه خدمات بیمه اجتماعی به روستائیان و عشایر می باشند .


به گزارش روابط عمومی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر 71 کارگزاری در استان ایلام وجود داشته است که با متمرکز و ادغام شدن کارگزاری ها اکنون 40 کارگزاری فعال در استان می باشد که تعداد 6  کارگزاری  تعاونی روستایی،  10کارگزاری تعاونی عشایری،  2 کارگزاری تعاونی دهیاری و 38 کارگزاری دهیاری می باشد.

فعال ترین کارگزاری استان ایلام کارگزاری کد 55062 که تاکنون 1700نفر را جذب کرده است و از دیدگاه مدیر این استان کارگزاری 55059 از نظرنظم کاری رتبه نخست را در بین دیگر کارگزاران دارا می باشد.

مجموع بیمه شدگان استان ایلام در حال حاضر 19 هزارو 901 نفر می باشد که از این تعداد 162 نفر مستمری در یافت می کنند .

در طی دو سال گذشته با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید 6 هزار و 447 نفر به تعداد بیمه شدگان استان افزوده شده است.

آقای روح الله سرواندام مدیر استان ایلام با اشاره به اقدمات انجام شده برای پوشش صدرصدی گفت: تشکیل ستاد راهبردی بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر از مهمترین اقدامات انجام شده بوده است.

وی افزود: در این مدت به کارهای اطلاع رسانی و تبلیغات توجه ویژه ای صورت پذیرفته است و با فعال شدن بخش حقیقی حقوقی کارگزاری درصد آمار جذب بیمه شده رشد چشمگیری خواهد داشت.

گفتنی است دفتر نمایندگی صندوق در استان ایلام از سال  1389 آغاز به کار کرده است.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©