استاندار کرمانشاه: افتخار ما اینست که به روستاییان خدمت می کنیم

استاندار کرمانشاه: افتخار ما اینست که به روستاییان خدمت می کنیم

استاندار کرمانشاه گفت: افتخار ما این است که به روستاییان و عشایر که از بهترین بندگان خدا هستند خدمت می کنیم و تمام تلاش خود را در جهت حل مشکلات موجود در روستاها و عشایر بکار خواهیم گرفت.


به گزارش ایرنا روابط عمومی استانداری روز چهارشنبه به نقل از ابراهیم رضایی بابادی در مراسم اعطای اسناد مستمری بگیران روستایی و عشایر استان که در طول مدت عضویت در بیمه اجتماعی سرپرست خانوار خود را از دست داده اند افزود: امروز خوشحالم که در جمع روستاییان و عشایر عزیز و صمیمی استان هستم و خوشحال تر از اینکه امروز نتیجه تلاش و کاری که مدتها به دنبال آن بودیم را دارم می بینم.
استاندار کرمانشاه گفت: برایم مهم بود که ببینم مردمی که با رأی خود به شعارهای مدبرانه و امیدبخش دولت، اعتبار بخشیدند امروز از خدمات همین دولت دارند این گونه بهره مند می شوند و بر اعتماد و اطمینانشان به دولت افزوده شده و باید شکرگزار این اتفاق مهم باشیم.
رضایی بابادی در ادامه گفت: برای تحقق این امر خیلیها تلاش کردند بخصوص اداره کل بیمه روستایی، مشاور عالی استانداری، مدیرکل حوزه روستایی استانداری، اداره کل بیمه سلامت که من از همه آنها تقدیر می کنم اما باید بصورت ویژه از دهیاران تلاشگر و با درایت استان که بیشترین نقش را در این امر داشتند تشکر کنم و اینجاست که نقش مهم و تاثیرگذار آنها متجلی می شود.
وی بر همکاری بسیج، شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران در جهت حل مشکلات روستاییان تاکید و تصریح کرد: این گونه کارها بسیار مهم است و همین که یک روستایی خیالش راحت است که اگر مشکلی برایش پیش بیاید حمایت بیمه را پشت سر خود احساس می کند با کیفیت بهتری به زندگی سالم و شرافتمندانه خود ادامه می دهد و ما باید هر کاری که می تواند زندگی روستاییان را راحت تر کند مانند طرح تحول سلامت و بیمه را به سرعت انجام دهیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 748
  • 4,128,012
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©