بررسی چالش های رفاه و تامین اجتماعی استان تهران در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر

بررسی چالش های رفاه و تامین اجتماعی استان تهران در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر

نشست هم اندیشی شوراهای هماهنگی رفاه و تامین اجتماعی استان تهران هفته آینده برگزار می شود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر نشست شوراهای هماهنگی رفاه و تامین اجتماعی استان تهران با حضور مدیران کل تمامی سازمان ها و صندوق های وابسته به وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به میزبانی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر برگزار می شود.

بررسی موضوعات بیمه های اجتماعی برای اقشار کشاورز روستایی و عشایر و هم اندیشی توسعه و گسترش پوشش های بیمه ای آنها و بررسی چالش های موجود از جمله اهداف برگزاری این هم اندیشی اعلام شده است.

گستره جمعیتی و پراکندگی های روستایی در کنار اهمیت توسعه پوشش بیمه در نقاط مرکزی کشور به ویژه حوزه پایتخت مسئولان بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را برآن داشت تا با برگزاری این هم اندیشی نسبت به تحقق همدلی و هماهنگی با سازمان ها و نهادهای دیگر را تقویت کند.

 گفتنی است این هم اندیشی روز یکشنبه 29 شهریورماه در محل حوزه ستادی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر واقع در میدان هفت تیر خیابان بهار شیراز با حضور محمدرضا رستمی مدیرعامل این صندوق برگزار خواهد شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©