معاون فرماندارعلی آباد کتول: احساس امنیت شغلی و اجتماعی برای افرادبا تحقق بیمه های اجتماعی

معاون فرماندارعلی آباد کتول: احساس امنیت شغلی و اجتماعی برای افرادبا تحقق بیمه های اجتماعی

نشستی در خصوص تشریح اهداف و برنامه های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با حضور مدیران استان و جمعی از دهیاران و روسای شوراهای اسلامی بخش مرکزی علی آباد کتول در فرمانداری این استان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر نشستی در خصوص تشریح اهداف و برنامه های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر روز سه شنبه 17 شهریور در فرمانداری علی آباد کتول  با حضور رحمت اله نوروزی نماینده مجلس شورای اسلامی، محمد جواد زنگانه معاون فرماندار علی آباد کتول ، حجت السلام نورعلی دیلم رئیس اداره فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور و حمید ملک حسینی بخشدار مرکزی علی آباد کتول و جمعی از دهیاران و روسای شوراهای اسلامی  بخش مرکزی این شهرستان برگزارشد.

محمد جواد زنگانه معاون فرماندار علی آباد کتول با اشاره به آمار بیمه شدگان صندوق در این شهرستان گفت: امروزه برخورداری از بیمه اجتماعی یک امتیاز محسوب می شود و افراد با این طرح احساس امینت شغلی و اجتماعی می کنند .

وی همچنین از تمامی دهیاران و روسای شوراهای اسلامی و روستاهای شهرستان خواستار اطلاع رسانی عمومی و همکاری همه جانبه با  صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایرشد.

در این نشست دانیال پولادوند مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان گلستان  ضمن معرفی شرایط و خدمات عضویت در صندوق، به دستاوردهای صندوق در دولت تدبیر و امید اشاره کردو دراین رابطه افزود: بهره مندی کشاورزان ساکن شهر از مزایای بیمه اجتماعی  عضویت افراد ساکن در شهرهای با جمعیت زیر بیست هزار نفر، ثبت نام افراد بالای 18 سال بدون محدویت سنی و برقراری مستمری برای بیمه شدگانی که  مشکل سکونت داشتند را از جمله اتفاقات مهمی برشمرد که طی فعالیت دولت یازدهم رقم خورد.

پولادوند ضمن تقدیر از اقدامات دهیاران و روسای شوراهای اسلامی گفت : اطلاع رسانی در زمینه مزایای بیمه و ثبت نام افراد در روستاها  جز خدمات ارزنده  اجتماعی است که دهیاران و شوراهای اسلامی امروزه متولی این امر در روستاها هستند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 577
  • 3,871,878
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©