انتصاب مدیراستان البرز، سرپرست اداره کل هماهنگی استانها و سرپرست استان سمنان

انتصاب مدیراستان البرز، سرپرست اداره کل هماهنگی استانها و سرپرست استان سمنان

باصدور احکامی از سوی محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر مدیراستان البرز، سرپرست اداره کل هماهنگی و نظارت بر اموراستان ها و کارگزاری ها و سرپرست استان سمنان منصوب شدند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر طی احکامی از سوی محمدرضا رستمی مدیراستان البرز، سرپرست اداره کل هماهنگی و نظارت بر اموراستان ها و کارگزاری ها و سرپرست استان سمنان مشخص گردیدند.

طی این احکام هادی بشیری به عنوان مدیر استان البرز، مصطفی شریعتی سرپرست اداره کل هماهنگی و نظارت بر امور استان ها و کارگزاری ها و محمد فرزاد سرپرست مدیریت بیمه استان سمنان منصوب گردیدند.

متن احکام صادر شده به شرح زیر است: 

برادر گرامی جناب آقای هادی بشیری

با توجه به حسن سابقه، تعهد، تجربیات و توانمندی­ جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان البرز» منصوب می­گردید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و برنامه ریزی مناسب و تعامل و همکاری با مدیران و کارکنان محترم صندوق و با جلب مشارکت آنان موفق و موید باشید.

محمد رضا رستمی

———————————————-

برادر گرامی جناب آقای مصطفی شریعتی

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان   «سرپرست اداره کل هماهنگی و نظارت بر امور استان­ها و کارگزاری­ها» منصوب می­شوید.

تحقق اهداف عالی دولت تدبیر و امید در ابعاد بیمه­های اجتماعی، ازجمله مهم­ترین برنامه­های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر است. انتظار می­رود با جدیت، تعهد و بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود در این حوزه، بتوانید وظایف محوله را به انجام برسانید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و  با تعامل و همکاری با مدیران و کارکنان محترم موفق و مؤید باشید.

محمدرضا رستمی

——————————————–

برادر گرامی جناب آقای محمد فرزاد

نظر به مراتب تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست مدیریت بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان سمنان » منصوب می­شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و  با تعامل و همکاری با مدیران و کارکنان محترم صندوق در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.

محمد رضا رستمی                                        

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 253
  • 4,125,643
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©