حضور کمالی در جلسه شورای عشایری شهرستان بوانات

حضور کمالی در جلسه شورای عشایری شهرستان بوانات

جلسه شواری عشایری شهرستان بوانات باحضور جمعی از مدیران مربوط به امور عشایری و حسن کمالی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به منظور رسیدگی به مشکلات این شهرستان برگزارشد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر جلسه شورای عشایری شهرستان  بوانات باحضور نماینده مردم شهرستانهای آباده،بوانات و خرمبید در مجلس شورای اسلامی، مشاور استاندار در امور عشایر، مدیر کل امور عشایر استان، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر استان فارس، مدیر عامل اتحادیه تعاونی های عشایر استان، فرماندارشهرستان و جمعی از مدیران ادارات شهرستان و شوراهای تیره های عشایر در روز چهارشنبه25 شهریور ماه  در محل سالن جلسات فرمانداری بوانات تشکیل شد.

حسن کمالی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس  ابتدا اهداف و رسالت صندوق را تشریح و به سمع حاضرین در جلسه رساند و افزود: از مجموع 27 هزار خانوار عشایری استان فارس تقریبا 5 هزار خانوار تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار دارند که این آمار رضایت بخش نیست.

وی در پایان از تمامی مسئولین حاضر در جلسه بویژه نماینده شهرستان خواستار همکاری و ترویج و توسعه فرهنگی مزایای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر در بین جامعه هدف شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 5,206
  • 3,869,919
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©