مدیرعامل شرکت عشایری بویراحمد: عشایر شهرستان بویراحمد بیمه می شوند

مدیرعامل شرکت عشایری بویراحمد: عشایر شهرستان بویراحمد بیمه می شوند

مدیرعامل شرکت عشایری پازنان بویراحمد گفت: با توجه به رایزنی های انجام شده با صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد، عشایر شهرستان بویراحمد بیمه می شوند.


  عبدالعظیم جهانبین در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: عشایر شهرستان بویراحمد با حداقل 18 سال سن و بدون سقف سنی می توانند از مزایای بیمه اجتماعی عشایر بهره مند شوند.

وی عنوان کرد: میزان حق بیمه در این صندوق سالانه بین 90 تا 234 هزار تومان است که دو برابر این میزان را نیز دولت پرداخت می کند.

مدیرعامل شرکت عشایری پازنان بویراحمد افزود: عشایری که مایل به بیمه اجتماعی عشایر هستند می توانند همه روز در وقت اداری به اداره کل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد واقع در گلستان 12 مراجعه کنند.

جهانبین با اشاره به اینکه در صورتی کسی از عشایر بیمه و بعد از مدتی در دستگاه اجرایی استخدام شود سابقه بیمه عشایری آن به عنوان سابقه خدمتی لحاظ می شود، تصریح کرد: در این زمینه دولت 70 درصد حق بیمه عشایر را پرداخت می کند.

وی عنوان کرد: برای یک خانوار حداقل مبلغ بیمه 150هزار تومان و سهم دولت 300هزار تومان که مستمری پرداختی بعداز بازنشستگی  ماهانه 250هزار تومان است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 304
  • 3,888,559
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©