تجلیل مدیرعامل از کارکنان ایثارگر صندوق

تجلیل مدیرعامل از کارکنان ایثارگر صندوق

محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر طی مراسمی از همکاران ایثارگر و فرزندان شهید صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر تجلیل کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر امروز در محل نمازخانه حوزه ستادی صندوق بعد از اقامه نماز ظهر و عصر از همکاران ایثارگر و فرزندان شهید تجلیل وقدردانی کرد.

رستمی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره هشت سال جنگ تحمیلی و ایثار و از جان گذشتگی فرزندان عزیز وطن در دوران شکوهمند دفاع مقدس روزهای ارزشمند دهه ولایت را تبریک گفت و با اشاره به حادثه مرگبار سرزمین منا، عروج تعدادی از حاجیان و زائران حرم الهی را تسلیت گفت.

وی تجلیل از همکاران ایثارگر را وظیفه ملی عنوان کرد و افزود آسایش و آرامش امروز زمینه ساز خدمت بیشتر به هم وطنان عزیز می باشد و هرنعمت و خدمتی صورت میگیرد مرهون  از جان گذشتگی دیروز ایثارگران است.

محمدرضا رستمی تقویت روحیه همدلی و همکاری  را در بین تمامی کارکنان صندوق خواستار شد و گفت: با تمام توان و ظرفیت های خود  در خدمت به اقشار آسیب پذیر جامعه تلاش می کنیم.

وی در پایان با اهدا گل، لوح سپاس و هدیه از حضور موثر و تلاش های صادقانه همکاران ایثارگر و فرزندان شاهد در مجموعه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر تقدیر و تشکر کرد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 597
  • 3,888,852
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©