تشریح برنامه های دفتر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان البرز

تشریح برنامه های دفتر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان البرز

هادی بشیری مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان وعشایراستان البرز به تشریح برنامه های این دفتر پرداخت.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر؛ مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان وعشایراستان البرز در تشریح برنامه های این دفتر بیان داشت: با توجه به چشم انداز صندوق که ارائه خدمات بیمه های اجتماعی مطلوب با امکان دسترسی آسان ، توأم با کرامت و منزلت برای کشاورزان ، روستائیان و عشایر می باشد دفتر استان فعالیتش را آغاز کرد.

هادی بشیری ضمن تقدیر از تلاش و همت کارگزاران از آنان خواست تا با تعامل بیشتربا دفتر استان و کارشناسان با تجربه دفتر در شناسایی و تحت پوشش قراردادن کشاورزان ، روستائیان و عشایر و ارائه خدمات به مشمولین اهتمام نمایند .

این مقام مسئول استقرار دفتر درشهر کرج را مهمترین اولویت صندوق دانست و در ادامه از برگزاری دوره های آموزشی برای ارتقاء سطح دانش بیمه ای کارگزاران خبر داد و افزود: کارگزاران به عنوان بازوی اجرایی صندوق می بایست از تمامی قوانین و مقررات صندوق و اصول بیمه ای آگاه باشند تا بتوانند در پیشبرد اهداف صندوق و اطلاع رسانی و فرهنگ سازی به جامعه هدف تلاش کنند .

بشیری مدیر صندوق در استان البرز تشکیل ستاد راهبردی توسعه بیمه های اجتماعی و انجام طرح ده گردشی را از دیگر برنامه های دفتر برشمردو از نهادهای استانی که با کشاورزان ، روستائیان و عشایر ارتباط دارند خواست تا با دفتر صندوق همکاری نمایند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان اعلام کرد: کلیه کشاورزان ، روستائیان و عشایر البرز بالای 18 سال سن می توانند با مراجعه به کارگزاریها و پرداخت 5 درصد حق بیمه عضو صندوق شوند تا درآینده ازمزایای بیمه های اجتماعی شامل مستمری پیری ، مستمری ازکارافتادگی کلی ، مستمری بازماندگان ، هزینه کفن و دفن و نقل و انتقال سوابق بیمه ای برخوردار شوند .

لازم به ذکر است در حال حاضر 36 کارگزاری در استان البرز فعالیت دارند که تاکنون حدود 9300 خانوار را تحت پوشش قرارداده اند و 180 خانوار به علت فوت و یا کارافتادگی سرپرست خانوار از مستمری بگیران صندوق می باشند . 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©