شریعتی: قزوین به لحاظ آمار بیمه شدگان مطلوب است

شریعتی: قزوین به لحاظ آمار بیمه شدگان مطلوب است

سرپرست اداره کل نظارت بر امور استان های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: وضعیت استان قزوین به لحاظ آمار بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایری مطلوب بوده و در دو سال گذشته روند رو به رشدی داشته است.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر مصطفی شریعتی در جلسه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر که ظهر امروز در قزوین برگزار شد، اظهار کرد: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خدمات خوبی به جمعیت تحت پوشش خود ارائه می کند.

وی افزود: این صندوق دومین صندوق بزرگ بیمه در کشور به شمار می رود که تمام زحمات آن برعهده کارگزاران فعال در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار دارد.

سرپرست اداره کل هماهنگی و نظارت بر امور استان ها و کارگزاری های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اضافه کرد: کارگزاران این صندوق افرادی پرتلاش هستند و انتظار می رود که هدف اصلی آن ها خدمت به مردم باشد تا بتوانند از عهده وظایفی که به آنان محول شده است، برآیند.

شریعتی عنوان کرد: این جلسه نشان می دهد که ارتباط و تعامل خوب و سازنده ای بین کارگزاران و مدیریت صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایری استان قزوین وجود دارد.

وی تصریح کرد: هر اندازه ارتباط و تعامل کارگزاران با دفاتر صندوق بیمه اجتماعی استان ها بهتر و قوی تر باشد، سریع تر می توانیم به اهدافی که مدنظر داریم، دست پیدا کنیم.

سرپرست اداره کل هماهنگی و نظارت بر امور استان ها و کارگزاری های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: باید در ارائه خدمات تنوع داشته و سبدهای خدماتی مختلفی را به مردم و جمعیت تحت پوشش خود ارائه دهیم.

وی گفت: وضعیت استان قزوین به لحاظ آمار بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایری مطلوب بوده و در دو سال گذشته روند رو به رشدی داشته است.

سرپرست اداره کل هماهنگی و نظارت بر امور استان ها و کارگزاری های صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر یادآور شد: کارگزاران باید در سطح روستاها نماینده هایی داشته باشند تا بتوانند اطلاع رسانی بهتری در مورد صندوق بیمه اجتماعی به مردم ارائه دهند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,901
  • 4,129,165
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©