دیدار اورنگ با استاندار سیستان و بلوچستان

دیدار اورنگ با استاندار سیستان و بلوچستان

عباس اورنگ معاون بیمه ای و هماهنگی امور استان های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور به همراه مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و جمعی از مدیران با مهندس علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در محل دفتر استاندار دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، عباس اورنگ معاون بیمه ای و هماهنگی امور استان های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور به همراه مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و جمعی از مدیران با مهندس علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در محل دفتر استاندار دیدار و گفتگو کردند.

مهندس هاشمی در این دیدار با اشاره به سکونت 51 درصد از مردم سیستان و بلوچستان در روستاها خواستار توجه و خدمت رسانی بیشتر مدیران استان به جامعه روستایی شد.

استاندار سیستان و بلوچستان توجه به روستاها را باعث ماندگاری روستاییان، رونق تولید و جلوگیری از مهاجرت بی رویه به شهرها دانست.

وی با اشاره به بعد مسافت روستاهای استان با یکدیگر و مشکلات روستاییان خواستار همفکری با دهیاران برای شناخت مشکلات روستاها و تلاش برای حل مشکلات شد و افزود: مدیران ذیربط باید با جامعه روستایی تعامل بیشتری برقرار کنند و برای برقراری ارتباط با آنان شبکه های مردمی ایجاد کنند.

استاندار  با تاکید بر اهمیت بیمه های روستایی برای تضمین سود فعالیت های کشاورزی و تولیدی کشاورزان پیشنهاد برگزاری همایش هایی مرتبط با جامعه روستایی برای معرفی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر به آنان را ارائه کرد و گفت: ارتباط چهره به چهره با روستاییان و عشایر، انجام کارهای فرهنگی و روشنگری در زمینه بیمه از روش های نهادینه کردن بیمه در بین جامعه روستایی استان می باشد.

در ادامه این دیدار عباس اورنگ معاون بیمه ای و هماهنگی امور استان های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور نیز یکی از دغدغه های نظام را کمک به روستاییان و عشایر و توسعه روستاها اعلام کرد و افزود: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر نهادی حمایتی از کشاورزان است که می تواند در مواقع ضرر و زیان آسیب های وارده به کشاورزان و عشایر را جبران کند.

وی همچنین خواستار معرفی این صندوق به جامعه روستایی و عشایری استان شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,476
  • 3,901,157
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©