برگزاری جلسات آموزشی کارگزاران استان تهران

برگزاری جلسات آموزشی کارگزاران استان تهران

دومین و سومین جلسه آموزشی کارگزاران استان تهران در محل سالن جلسات ستاد مرکزی صندوق برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر دومین و سومین جلسه آموزشی کارگزاران استان تهران در تاریخ 12 و19 مهرماه  در محل سالن جلسات ستاد مرکزی صندوق برگزار گردید.

 ابارشی سرپرست استان تهران یادآوری و آموزش دستورالعملهای جدید را مهمترین هدف برگزاری این جلسات عنوان نمود.

وی راه اندازی دفتر استان تهران را اقدامی مثبت در راستای توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر در این استان دانست و از کارگزاران استان درخواست نمود با فعالیت بیشتر خصوصا در بعد فرهنگ سازی و اطلاع رسانی به جامعه هدف زمینه افزایش عملکرد استان را فراهم نمایند.

ابارشی ترمیم و اصلاح کارگزاری های استان را گام بعدی اعلام نمود که پس از کسب شناخت از کارگزارایها و انجام ارزیابی صورت خواهد گرفت.

سرپرست استان تهران  با توجه به ابلاغ آئین نامه ایجاد کارگزارایهای صندوق از سوی مدیرعامل ایجاد کارگزاری های حقیقی را از برنامه های استان خواند و کارگزاران موجود را که فعالیت مناسب و قابل توجه دارند را دارای اولویت دانست.

 در ادامه کارشناسان ستادی صندوق در حوزه تعهدات ، نام نویسی و وصول حق بیمه، انفور ماتیک با توجه به سامانه دما به ارائه آموزش پرداختند. در پایان پرسش و پاسخ با حضور برخی مدیران صندوق برگزار گردید.

در دومین جلسه آموزش عباس  اورنگ معاون بیمه ای و امور استانهای صندوق در جلسه حضور یافت و ضمن بیان سیاستها و افق صندوق به سوالات حاضرین پاسخ گفت.

اورنگ ابراز امیدواری کرد با فعالیت بیشتر کارگزاران، استان تهران در جایگاه واقعی خود قرار گیرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,630
  • 3,886,105
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©