برگزاری دومین جلسه ستاد راهبردی شهرستان پیرانشهر

برگزاری دومین جلسه ستاد راهبردی شهرستان پیرانشهر

دومین جلسه ستاد راهبردی شهرستان پیرانشهر با حضور اردوان نوسودی فرماندار شهرستان ، مسئولین ادارات،کارگزاریها و یونس معزز مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر آذربایجان غربی برگزار شد.


 به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بیش از 52 هزار کشاورز، روستایی و عشایر آذربایجان غربی زیرپوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار گرفته اند.

 یونس معزز مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر آذربایجان غربی  در جلسه ستاد راهبردی شهرستان پیرانشهر که با حضور اردوان نوسودی فرماندار شهرستان ، مسئولین ادارات و کارگزاریهابرگزار شد با اعلام اینکه ترغیب و تشویق کشاورزان، روستاییان و عشایر برای قرار گرفتن زیرپوشش بیمه، یکی از مهمترین موضوعاتی است که در زمینه بیمه باید مدنظر قرار دارد به آمار بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان آذربایجان غربی اشاره کرد و افزود: بیش از 52000 کشاورز، روستایی و عشایر استان زیرپوشش این بیمه هستند.

این مسئول با بیان اینکه تلاش می شود رفاه اجتماعی در میان این قشر افزایش یابد، خاطرنشان کرد: گسترش نظام بیمه از مکانیسم های پویا و تاثیرگذار به منظور افزایش سطح رفاه اجتماعی در مناطق روستائی و عشایری می باشد.

معزز با بیان اینکه زیرپوشش بودن روستاییان و ارتقای سطح رفاه این افراد زمینه کاهش مهاجرت از روستاها به شهرها را سبب می شود، اظهار داشت: تلاش می شود طی سال های آینده بخش قابل توجهی از روستاییان را زیر پوشش ببریم.

وی با بیان اینکه در این میان باید سایر دستگاه های اجرایی نیز همکاری لازم را داشته باشند، اعلام کرد: بیان مزیت های بیمه و آگاه سازی جمعیت هدف می تواند در این زمینه موثر باشد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 580
  • 3,888,835
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©