مصاحبه تلفنی کازرونی با صداو سیمای مرکز بوشهر

مصاحبه تلفنی کازرونی با صداو سیمای مرکز بوشهر

مصاحبه تلفنی کیانوش کازرونی سرپرست دفتر مدیریت بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر استان بوشهر با صدا و سیمای مرکز بوشهر در خصوص مزایای عضویت در صندوق انجام گرفت.


   به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در مصاحبه تلفنی کیانوش کازرونی  سرپرست دفتر مدیریت بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر استان بوشهر با صدا و سیمای مرکز بوشهر در خصوص شرایط و مزایای عضویت در صندوق که شامل مستمری پیری (بازنشستگی ) .مستمری بازماندگان و از کار افتادگی کلی می باشد توضیحاتی ارایه نمود و همچنین افزود که دفتر مدیریت استان کار خود را از سال 1389 شروع کرده و از آن زمان به جامعه هدف خدمت رسانی می کند.

  کازرونی افزود  با توجه به اختیاری بودن این بیمه ،ایجاد بستر فرهنگی لازم میتواند زمینه ساز جذب  و بهره مندی روستاییان وعشایر از مزایای این صندوق باشد که در این ارتباط دهیاریها در سطح دهستان های استان به عنوان کارگزاران صندوق نسبت به ثبت نام از روستاییان اقدام می کنند.

در این راستا همکاری نهادهای فعال در روستا از قبیل روحانیت معزز،فرمانداران،بخشداران،جهاد کشاورزی، امور عشایر،آموزش وپرورش،شبکه بهداشت ودرمان وپایگاههای بسیج روستایی وعشایری میتواند کارساز باشد وجلب همکاری دستگاههای اجرایی فوق به فعالیت مستمر دهیاران کمک شایانی می کند.

شایان ذکر است غیر از روستاییان ، کشاورزان ساکن شهر و ساکنین شهرهای زیر  بیست هزار نفر نیز می توانند تحت پوشش صندوق قرار گیرند .

در حال حاضر استان بوشهر با43کارگزاری که در قالب شرکتهای تعاونی روستایی وتعاونی تولید ودهیاری ها میباشد در روستاها فعالیت نموده وهمچنین این کارگزاری ها آمادگی خود را جهت ثبت نام از این عزیزان در کلیه روستاها اعلام می نمایند.  

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 717
  • 4,138,190
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©