اسدی دربرنامه زنده شب های اترک

اسدی دربرنامه زنده شب های اترک

علیرضا اسدی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر خراسان شمالی دربرنامه زنده شب های اترک شبکه استانی حضور یافت.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان و عشایر علیرضا اسدی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایراستان خراسان شمالی با حضور در برنامه زنده شبهای اترک (شبکه استانی) به تشریح شرایط و مزایای عضویت در این صندوق پرداخت.

دراین برنامه که آقای  رضا صفانژاد یکی از حقوق بگیران (ازکارافتاده) صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر نیز حضور داشت سوالاتی از ایشان در خصوص رضایتمندی از مستمری دریافتی، چگونگی آشنایی و عضویت در صندوق مطرح شد وی  نیز با زبان ساده و دلنشین روستایی به سوالات پاسخ گفت.

در انتهای برنامه نیز اسدی از افراد  واجد شرایط که تا به امروز نسبت به عضویت خود اقدامی ننموده اند خواست تا هرچه زودترجهت تحت پوشش قرار گرفتن به دفاتر کارگزاری سطح استان که شامل دهیاری ها و شرکت های تعاونی تولید روستایی میباشند مراجعه نموده تا در آینده از مزایای این صندوق بهره مند گردند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 5,229
  • 3,863,841
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©